2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ذخیره کردم
یکی از آشناهامون بچه اولش به یه بیماری دچار شده بود . ذخیره نکرده بود خون بند نافشو . برای همین دوباره باردار شد تا با استفاده از خون بند ناف دومی بچه اولشو نجات بده
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
2731
اره من خیلی ناراحتم
چون تصمیم داشتم که این کارو بکنم و میخواستم روزای اخر به دیک بگم که یهو بچم زودی دنیا اومد و به اونجا نرسید که بگم به دکی حالا هم خیلییییییییییییییی پشیمونم

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
2740
منم نکردم پشیمونم ، آخه از بس دنگ و فنگ داشت تنبلیمون اومد
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
منم اهدا کردم
شوهرم عقیدش اینه ادم نباید دنبال نکبتی باشه وقتی ذخیره کنیم یعنی احتمال مریضی بچه رو باید بدیم و ناخوداگاهمون باعث مریضی بچه یشه
خدا رو شکر دخترم سالم سالمه و هیچوقت هم به خون بند نافش نیاز نخواهد داشت دادم تا دیگران استفاده کنند
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
من ذخیره نکردم و بسیار راضی ام. تو ایران فقط پولشو میگیرن و خدمات نمیدن. البته فقط لوسمی رو تا حدودی باهاش درمان میکنن. در حالیکه تو کشورهای پیشرفته بیشتر از 50 نوع بیماری رو باهاش درمان میکنن.
2706