2733
2734
خواهرم دیشب زنگ زد و خیلی ناراحت و پریشون بود.گفت دیده پسر سه سال و نیمش تو اتاق بوده و صداش در نمی یومده می ره می بینه رو صفحه گوشیش یه فیلم بد بوده و اینم داشته می دیده و مثل کسایی که می دونن چیز بدیه نگاه می کرده...خواهرم خیلی ترسیده بوده ولی اصلا عکس العمل بد نشون نداده و گفته غول چال اسکندرون(بچه خواهرم از این اسم می ترسه) نباید نگاه می کردی و بعدش هم می یاد بیرون براش سی دی پت و مت می زاره اونم محو تماشا می شه و می خوابه...حالا ببینید چطور به این فیلم رسیده!!! اینترنت گوشی روشن کرده سپس وارد گوگل شده و دستش می ره روی حرف s و اینکه گوگل سرچ رو حدس می زنه یه فیلم دانلود می کنه و.... واقعا نمی دونیم چیکار باید کرد و اینکه ایا از ذهنش پاک میشه...
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
دیگه فکر نمی کرد که بچه بره فیلم دانلود کنه که!!! خود خواهرم می گه نتونستم اصلا خودم نگاه کنم و حول شدمو زود پاکش کردم ...هم فیلمو هم مرورگرو همه چیو زده داغون کرده و اصلا نمی دونه از چه سایتی دانلود شده
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
واقعا ما هم موندیم...مرورگر پوفین بوده ...گوشی خواهرم اسکس پریا هست و اگر یه گزینه دانلود رو بزنه و بره مثلا بازیشو بکنه خود گوشی دانلودش می کنه و بازش می کنه و پخشش می کنه
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
مگه میشه
اتفاقى دانلود کنه اتفاقى پلى کنه
حرف s بزنى که سریع s e x نمیاد
شما الان خودت بزن امتحان کن
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي