2737
2739
عنوان

مامان های خرداد 93

40469 بازدید | 2651 پست
با نام و یاد خداوند مهربون اغاز میکنیممممممممممممم

خداوندا از تو سپاسگزاریمممممممممم که به ما نعمت مادر شدن رو عطا کردی و از تو خواستاریم که تا اخراین راه حافظ و نگهدار ما باشی از تمام خطرات ...........الهی امین
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
مادران و دوستان عزیزم که قراره به لطفه خداونده متعال نی نی هامونو تو ماه خرداد به سلامتی به دنیا بیاریمممممممممم خوشحال میشم اینجا دوره هم باشیم و این 9 ماه رو در کنار هم و به سلامتی ودر پناهه خداوند متعال سپری کنیمممم...
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام مهتاب جون

من چون ای یو ای کرده بودم 12 روز بعد از ای یو ای ب.ب.چ گذاشتم + شد فرداش رفتم از دادممم
2738
سلام تیر ماهی جون خیلی خوش اومدی محبت کردی عزیزمممممم... و از دعایی که برام کردی ممنونم و واقعا خوشحال شدم من هم امیدوارم شما بارداریه راحت و شیرینی داشته باشی عزیزمممممممممممممممم