2737
2739
عنوان

استفاده از قرص آسپرین و متفورمین در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 78877 بازدید | 32 پست
من تا5 ماه اسپرین میخوردم جنینم کلیههاش اسیب دید وقتی بدنیا اومد دکترش گفت عوارض همون اسپرین ها بوده کاش دکتر زنان احمقم بهم نمیداد دکتر و سونوگرافی خیلی خوب انتخاب کنید
زبان استخوان ندارد ولی به راحتی استخوان میشکند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فری جون عزیزم من تا ماه 9 هپارین میزدم که از آسپرین صد برابر قوی تره و لی خدا روشکر دخترام مشکلی ندارن و اکثرا تو بارداری آسپرین مصرف کردن ولی مشکلی براشون پیش نیومده . آسپرین و رقیق کننده های خون فقط سرعت خون رسانی به جنین رو زیاد میکنن . و اگر عارضه جدی داشت اینهمه دکتر های خوب اونو تجویز نمیکردند و تو دنیا مصرفش در دوران بارداری ممنوع میشد.
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

2728
سلام عزیزم قرص آسپرین اصلا باعث سقط نمیشه من خودم غلظت خون دارم و تو بارداری قبلیم چون آسپرین نیم خوردم باعث سقط میشد ولی دکترم از الان قبل از بارداری بهم این قرص و داده
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
سلام بچه ها منم 2بار سقط داشتم و2 سال متفورمین و2 ماهه آسپرین مصرف میکنم و امروز فهمیدم باردارم دکترم گفته مصرف متفورمینو قطع کنم ولی میترسم چون 2 ساله بدنم عادت کرده به نظرتون چیکار کنم؟
سلام بچه ها دکترم به من گفته هر 8 ساعت یه دونه متفورمین بخورم .البته خارجی شو...............وبعد از خوردنش ضعف شدید میگیرم وحالم خیلی بد میشه.شما هم اینطوری میشین لطفا بیاین وبگین
الیسا جونم تو بزرگترین معجزه زندگبه منو بابایی هستی عاشقتم
2740

سلام بچه ها. من یه کم نگرانم و اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون می شم. دکتر من دکتر محسن معینیه. الان 3 سال است که تحت نظرش هستم. یک بار آی یو آی و یکبار هم آی وی اف ناموفق تو طی این سه سال داشتم. البته سال اول به من فقط دارو دادند. یکی از لوله هام هم بستست.  6 ماه پیش ایشون نرفتم تا اینکه فهمیدم بطور طبیعی باردارم. الان تو هفته نهم هستم و دیروز که برای اولین بار پیش ایشون رفتم به من آسپرین و فولیک 5 دادند به همراه شیاف پروژسترون. من یه عالمه مطلب درباره آسپرین خوندم و خیلی نگران شدم. کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه و یا تجربه ای اینچنینی داشته باشه که در نهایت منجر به تولد نوزاد سالم شده باشه؟

صبورانه در انتظار زمان بمان! هر چیز در زمان خودش رخ می دهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
2706