2410
2553
سلام خانمای گل دکترم قبل از بارداری بهم قرص متفورمین و آسپرین داده بود و تا دو ماهگی یعنی تا هفته 8 هم بهم گفته بود استفاده کنم و من تو هفته 10 بچم سقط شد حالا به هرکی می گم می گن که این دو تا قرص باعث سقط شده اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم به منم بگه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام بچه ها قرص متفورمین برای تنظیم قند خون و معمولا به افرادی که کیست دارن میدن چون کیست با اختلال که توی هورمن های بدن ایجاد میکنه مانع از ترشح انسولین می شود وباعث افت فشار میشه واین برای جنین خطرناک است میدهند وباعث سقط نم شه
خدایا کمکم کن تا درهای که به سویم می گشایی ندانسته نبندم ودرهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشاییم
2714
عزیزم آسپرین و تمام رقیق کننده های خون خون رسانی به جنین رو افزایش میدهد و از سقط جلوگیری میکنن . برای همین یک سری مثل من تا ماه آخر هپارین و آسپرین مصرف میکنن . و کسانی که متفورمین برای بارداری خورده اند باید تا پایان ماه 4 اونو مصرف کنن و قطع ناگهانی متفورمین هم باعث سقط میشه . من با دو تا سقط متخصص سقط شدم ههههههههه
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

آزی جونم منم متفورمین میخوردم از دیروز دکترم اینجا گفته نه نباید تو بارداری میخوردی قطعش کن
یعنی تا ماه 4 ادامه بدم؟
روزی یکی میخوردم

فرزندم
هزار شاخه گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار میکند...
بهاری جون صد در صد تا ماه چهار بخور و بعدشم یک روز در میونو دو روز در میون کم کم قطعش کن. خیلی مهمه.
به حرفای معینی گوش کن خیلی دکتر خوبیه دزسته برات سخته ولی سعی کن زیر نظر معینی باشی . هپارین میزنی ؟
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

2706