2737
2734
سلام
دوست جونا من هفته39و 3 روز هستم
امروز رفتم دکی برای بار دوم معاینه لگن کرد و گفت تو ااگر تا 10 روز دیگه هم صبر کنی زایمان طبیعی نمیتونی بکنی
بچه چرخیده سرش تو لگن است ولی میگه پایین نیامده از هفته پیش که رفتم پیشش بهم گفت روزی 2-3 ساعت پیاده روی کن ولی متاسفانه امروز در معاینه متوجه شد که نیامده پایین
بهم گفت بهتر صبر نکنی بازم خودت میدونی برو فردا پس فردا بیا سزارین بشو
من خیلی ناراحتم از اولین روز تمام تلاشم برای طبیعی بود
نظرتون چیه
شهلا جون من که سزارین کردم و خیلی هم راضیم

چه اصراری به طبیعی داری؟من که از طبیعی وحشت داشتم

الانم میترسم ازش چون خیلی بدی ازش شنیدم

اما سزارین برای من که عالی بود

امیدوارم در هر صورت زایمان خوب و راحتی داشته باشی

قدم کوچولوت پیشاپیش مبارک باشه
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومی.. منم دقیقا همین وضع را داشتم.. و پایان هفته 40 بهم وقت سزارین داد که البته من یکی رو روز قبلش برای معاینه رفتم 3 سانت باز شده بود و خلاصه همون روز بهم آمپول فشار زدن و بعد 6 ساعت سزارین شدم..
ولی یکی از دوستام اونم با همین شرایط هفته 41 طبیعی زایمان کرد ولی سخت..
خودت ببین چطوری راحت تری، به دکترت اعتماد داری؟ دل زایمان طبیعی سخت را داری؟ من اصلا دلم نمی خواست سزارین شم ولی شد.. به خدا بسپار
2731
لیلا جون اصلا آمادگی سزارینو ندارم
باور میکنی با گریه آمدم خونه از دکتر
تمام آرزوم طبیعی بود
الانم همه میگن خوب دکتر میترسونه دیگه
الان دکترا فقط فکر سزارینن
ولی دکتر من گفت چه سزارین چه طبییعی دستمزدم یکیه
الان همه میگن خودت تصمیم بگیر
شما بیهوشی بودی؟
2738
شهلا جون امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری بعدشم برای سزارین آمادگی نمی خواد که. منم سزارین بودم مثل دکتر شما دکتر من هم دستمزد طبیعی و سزارینش یکی بود. البته من از اول تصمیم به سزارین داشتم. شکرخدا هم که سزارین شدم. نمی خوام بترسونمت اما من بچه مو از لطف خدا و سزارین شدن دارم. بند ناف دو دور دورگردن دخترم پیچیده بود هر کسی فیلم زایمان منو می بینه گریش می گیره اگه طبیعی زایمان کرده بودم بچم خفه می شد.
ببین دکتر من خودش از طرفدارهای سزارین بود. البته من برای تصمیم بقیه برای انتخاب نوع زایمان ارزش قائلم ولی من که اصلاً پشیمون نیستم فردای زایمان هم خوب راه می رفتم دکترم که دیدم گفت تو از من بهتر راه می ری.
2706