2737
2739
عنوان

رژ بادوام

10317 بازدید | 29 پست
دوستان یه رژ لب میخوام مثل اکسل که پایدار و 24ساعته باشه آخه من عادت دارم زیاد لبامو میخورم و همچنین بعد چند ساعت که از رژ زدنم میگذره لب پایینم یه خطی ایجاد میشه یعنی رژ میماسه! اگه لطف کنید یه رژی بهم معرفی کنید که اینطوری نشه یا اصلا راهی هست که اینطور نماسه ممنون میشم. اکسل تقریبا خوب بود که دیگه از اون قدیماش شماره های رنج 100 دیگه نیس!
مارک نوبا (آلمانی ) یه سری ر‍ژ مایع بادوم داره که خیلی خوبن
حواستون باشه با همون شکل و شمایل یه سری هم برق لب (لیپ گلاس) داره که طبعا با دوام نیستند. دقت کنید روش حتما عبارت long lasting نوشته شده باشه
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رژ استی لودر اصل از آلمان واسم آوردن {جامد} چند سال پیش بعد از زدن اون فهمیدم رژ لب یعنی چی
نمیدونم تو ایران اصلش هست یا نه اما دوستم کیش رفته بود اونجا چتد تا رنگ بدرد نخورشو داشته 35 تومن

رژ مایع منهتنم واسم آوردن اونم یه چیز خاصی بود که هر جا رفتم نتونستم پیداش کنم

رژ جامد نوبا رو تست کردم رنگاش قشنگ بود اما هنوز نخریدم ببینم دوامش چجوریه
2731
خیلی عالیه آلبالو جان. من چند رنگ عالیشو برای مهمونی ها گرفتم انگار که لاک زدی
قبلا ها مارک کلئوپاترا و اکسل هم داشتم
اما این به نظرم بهتره. رنگهای بسیار جیغی هم برای مهمونی و رنگهای ملایمی برای آرایش روز داره اما حتما قبلش تست کنید بعضی رنگهای بنفش و کرمش دیگه خیلی خیلی مرده است
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2740
من جامد میزدم لبم خشک میشد
مدا گرفتم چههههههههههه رژی یه مدل خواستش زیاد ندیدم ازش ولی دوامش عالیه
شب تا صبح هم امتحان کردم پاک نشد در حالیکه خشک نمیشه خیلی طبیعی رو لب میمونه با اب و صابون شسته میشه رنگ بژ شو گرفتم خیلی خوشگل بود
ولی رژ صورتی می خوام که مناسب یه ارایش گریمی که جیغ نباشه
برای آرامش زمین دعا کنیم.
رژلبای بادوام اکثرشون سرب دارن سعی کن استفاده نکنی ولی چون پرسیدی میگم رژلب cimic خیلی بادوامه و بدون صابون پاک نمیشه ولی من فقط وقتی بخوام برم عروسی استفاده میکنم چون مطمئنم سرب داره
دوستان دقت داشته باشید که رژهای بادوام حاوی سرب بیشتری هستند حتما قبل از خرید با استفاده از طلا میزان سرب رژرو کنترل کنید
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
دوستان عزیز سلام. یه تجربه ایی که دارم خواستم بگم تا شما گرفتار نشید. من تصمیم گرفتم یه رژ لب بگیرم با سرب کم . کلی گشتم و همه رژها رو امتحان می کردم تا اینکه توی میرداماد پاسا‍ژ مریم طبقه همکف اونجا رژ بورژوا داشت ، تستر رو بهم داد برای تست و من با طلا تست کردم سیاه نشد و با اینکه قیمتش تقریبا گرون بود (دوازده هزار تومان) گفتم چون سرب نداره می خرم. اومدم خونه به همسرم نشون دادم و خواستم توجیه گرونیش رو بکنم با طلا تست کردم دیدم سیاه شد . البته نه مثل بقیه رژلب های ارزون ولی سیاه شد. خواستم بگم تسترها ممکنه با اون چیزی که بهتون می فروشن فرق داشته باشه