2752
2734
عنوان

چرا قسمتم نمیشه ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10217 بازدید | 70 پست
خب خیلی از دوستام با بهترین موقعیت ازدواج کردن در حالی که همه میگن هم خوشگلی هم مودب تو هر جمعی هستم ...

۴۱روز حشر بخون

نماز حاجت ازدواج امام رضاروسرچ کن خواستم بذارم سایت خراب بود

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
10روز دیگه 31سالم میشه

من ک ۲۲ سالمه ی خواستگارم نداشتم 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
اونا نخواستن

بشین یبار قشنگ روی کاغذ بنویس چرا بقیه نخواستنت ایرادت چیه. روی همونا کارکن برطرف شه. من اون ساب رو قبول ندارم. قانون جذب فقط قبول دارم برو دنبالش کانال زیاد تتلگرامه.

سوره احزاب هم میگن بنویس بذار توی قوطی تو کمد اتاق خودت. یا کپی کن بذار

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706