موضوع بحث

عقب انداختن عادت ماهانه

1393/04/13 12:24 14
موضوع بحث: عقب انداختن عادت ماهانه
سلام ، من قراره 10 روز دیگه با نامزدم برم مسافرت ، نمیخوام پر بشم ، چون زمان پر شدنم هم دقیقا همون موقع هست ، چی کار کنم که مضر نباشه و اثر داشته باشه و نذاره تا دو هفته دیگه پر بشم؟
sadaf جان قرص های ال دی اچ دی میتونه تاخیر ایجاد کنه
دختر عزیزم آمیتیس خانم 20 بهمن بدنیا اومد.
**********هدیه خداوند مهربانه************
Lilypie Waiting to Adopt tickers
یعنی عزیزم ظرف این چند روز اثر داره که نذاره تا دو هفته آینده پر نشم؟
از یک هفته قبل از پریودت قرص ال دی شبی یک عدد بخورررررررر ..
فقط مواظب باش به امید این قرص ها یه موقع بیش از حد شیطونی نکنیددددد

اینو بدون تو به خاطر تاخیر در پریودت داری مصرف میکنی
قرص باید بخوری گلممممممممممممممممممم
همونطور که بچه ها گفتن تنها راهش قرصه
مارولون ازهمشون بهتره....ازهمین الان شروع کن به خوردن چون همون اوایل حالت تهوع ممکنه بگیری

وبعدش مسافرت بهت تلخ بشه..ازالان بخور که عادت کنی...اگه مارولون بخوری وبع ولش کنی بین سه روز تاشش

روز کمتر وبیشتر پری میشی
‎پایتان گر طرف "کرب و بلا" باز شود ‎آخرین جنگ جهانی حق آغاز شود
بچه ها از کمک و راهنماییتون ممنون ...
حالا خوردن مارولون رو اگر از الان شروع کنم برای هفته دیگه اثر جلوگیری از بارداری هم داره؟
تا اونجایی که من میدونم قرص ها یک ماه اول خوردنشون (یعنی یک سیکل کامل باید خورده بشه) جلوگیری از بارداری ندارن یعنی اعتمادی بهش نیست چون امکان داره تخمک گذاری کرده باشی یا در حال تخمک گذاری باشی و اون نمیتونه کاری بکنه ولی وقتی پریود بشی و طبق دستوری که روش نوشته شده مثلا از روز 5 پری شروع به خوردن کنی تا دوباره پری بشی و پاک بشی ماه بعدش اثر داره اونم هیچ روشی 100% نیست(چشمک)
اگه پریودی عقب بیافته و بتا 15 باشه نشونه چیه پری من 12 روز عقب افتاده و این ماه اولین ماهی بود که من جلوگیری نکردم
راستی اگه پریودی من نامنظم باشه چه شکلی میتونم تاریخ تخمک گذاریمو مشخص کنم
سلام' من میخوام از قرص ال دى استفاده کنم که پریودم عقب بیفته چون هفته دیگه میرم سفر.آیا مصرف همزمان این قرص ها با مشروبات الکلى مشکلى ایجاد میکنه؟
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید دعای امن یجیب تاریخ شروع از یکشنبه 22 تیر مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع ) کلوپ امن یجیب : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20436

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ارسال پاسخ و نظر شما