2737
2734

لطفا اگه تجربه ای دارید بگید خیلی خیلی میترسم 

رفتم دکتر و بهم اسپری داد الان یه دکتر دیگه گفته اسپری خطرناک بود الانم نمیدونم تکلیفم چیه و باید چیکار کنم

نه.عزیزم فقط برو پیش دکتر ومتخصص خودت

من سرما خوردم شدید اصلا دارو نخوردم 

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
نه.عزیزم فقط برو پیش دکتر ومتخصص خودت من سرما خوردم شدید اصلا دارو نخوردم 

رفتم ولی فایده ای نداشته

بهم اسمری دادن الان یه دکتر دیگه گفته خطرناک بود الان خیلی میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم ولی فایده ای نداشته بهم اسمری دادن الان یه دکتر دیگه گفته خطرناک بود الان خیلی میترسم

نگران نباش استرس بدتره.واسه نی نی قران بخون دستتو بزار رو شکمت سوره ی والعصر و ایت الکرسی بخون صلوات بفرست انشاءلا که چیزی نیست

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2731

سلام خانم ببخشید اسپری برای جنینتون مشکلی به وجود نیاورد?منم مثل شما استرس دارم نمیدونم چکار کنم فقط یکبار استفاده کردم و الان میترسم خواستم بدونم ضرر داشته اسم اسپریتون چی بود