2733
2734
عنوان

دلیل دعا برای سلامتی امام زمان چیه

847 بازدید | 29 پست
واقعا دلیلش نمیفهمم اینکه دعا واسه ظهورشون باشه رو قبول دارم اما میگن واسه سلامتی آقا دعا کنین یعنی چی؟آخه آقا که پیش خدا جاش خوبه و مریض نمیشه
گورستان با سکوتش میگوید سخت نگیر زندگی ارزش یک ثانیه اندوه را ندارد...
یک حسی میگه دعوا میشه،،،چیه خوب حسه دیگه داره میگه اون تاپیک که در مورد مهدوی کنی بود اون شد وای به امام زمان
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم واقعا،باید از یکی بپرسی که عالم به این چیزاست میترسم چیزی بگم
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
شوخی میکنم دوستم آخه جدیدا هر چی بگی دعوا میشه
2740
سلام عزیزم شاید خیلی ها ارزوی خوب بودن امامشونو میکنن نیت مهمه حالا به نیت فرج سلامتی یا شادی امام مهم اینه هنوز ازش دور نشدیم که متوسلیم بهش. راستی عزیزان دعوتتون میکنم http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=999279&PageNumber=1
ببار باران خبری خوش از یگانه یارم برایم بیاور
صوری جون امام زمان هم مثل ما تو همین دنیا هستند و دارند زندگی میکند فقط ما ایشون را نمیشناسیم
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
توی گوگل دلایل زیادی نوشته اما این مورد به نظرم منطقی تره . کسی که سلامتی امام زمانش برایش مهم است، مسلما آزردن آن حضرت برایش سخت است; در نتیجه دعا برای سلامتی آن حضرت، انسان را به انجام کارهایی وامی دارد که موجب خشنودی آن حضرت و در نتیجه سبب رسیدن به مقام رضوان الهی می گردد . نکته این است که هر چند طبق وعده الهی حضرت زنده و باقی هستند تا زمانی که پرچم توحید و عدل را در همه جهان به اهتزاز درآورند، ولی بالاخره بشر هستند ودر معرض آفات جسمانی و بلاهای طبیعی و ممکن است مریض شوند و دچار کسالت گردند و از این نظر دعای ما برای سلامتی حضرت و حفظ ایشان از این آفات و حوادث، بدون شک در سلامتی وجود آن عزیز عالم وجود و آخرین در صدف امامت و ولایت، مؤثر و مفید است .
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
یک نکته دیگه ای هم که هست اینه که با هر گناه ما ایشون ناراحت میشوند
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
2706