2733
2739

با اجازه ی استارتر صاحب تاپیک بچها هرکی این پستمو ببینه

برام دعا کنید به زودی ازدواج کنم از زندگی از خونه پدری خسته وکم آوردم😢هرکی دعام کرد الهی عاقبت بخیر شه تورا خدا ازته دلتون باشه❤ شرمنده هی این پستمو تکرار میکنم واقعا کم آوردم تازه کلی گریه کردم😭 شاید خیلیا بگن ازدواج چیز مهمی نیست ولی برام مهمه نمیتونم همشو تو پستم بگم خواهشن به تاپیکام سر بزنید ببینید چی به چیه فقط تاپیکامو قفل کردم هرسه تاپیکامو بخونید ببینید زندگیم داغونه😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه ی استارتر صاحب تاپیک بچها هرکی این پستمو ببینه برام دعا کنید به زودی ازدواج کنم از زندگی ا ...

عزیزم چرا واسه خودتون تاپیک نمیزنید قفل کنید!!!!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2742
2740
دیگه برخیابونه 

میدونم عزیزم بر خیابون .مثلا هر بر خیابون نمی شه لباس فروشی زد. یا سوپری یا لبنیاتی یا لوازم آرایشی یا عطاری

بیشتر باید ببینی تد اون منطقه چی کم داره و ایا اگ شما مثلا لوازم آرایشی بزنی بیشتر میگیره یا میوه فروشی

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
دیگه برخیابونه 

ببین زیرزمینش اگ تجاری نیست پس نمیتونی مغازع و اینا بزنی 

یا مثلا تولیدی لباس و این جیزا بخوای بزنی خیلی بیشتر از ۲۰ خرج داره

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706