2737
2734
مامانای عزیز پسرم ۵ ماهشه حدود چهل روزه اسهل هست دکتر پلانتاژل و زینک سولفات داده بهش الان سرچ کردم دیدم بعضی جا ها نوشتن پلانتاژل برای نوزاد شیر خوار خوب نیست! کسی ایندو تا دارو رو داده به نی نی اش ؟ تجربه تون رو اگه به من هم بگین ممنون می شم پیش دکتر عباس مدنی بردمش کسی می شناسه که دکتر خوبی هست یا نه؟!
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من 15 ماهشه..یک هفته ای اسهال داشت و دکترش پودر او آر اس داد که فایده نداشت .. یه کپسول پروبیوتیک هم داد که پودر داخلش رو توی ماست یا غذاش میریختم و میدادم بهش اما چون استفراغ هم داشت خوب نمیشد ..تا اینکه به توصیه جاریم که پرستاره پودر پلانتاژل رو گرفتم ...دو بار درست کردم و خورد خوب شد شکر خدا
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
برای آزمایش هم برو آزمایشگاه ظرف نمونه ی مدفوع رو بگیر ازشون وقتی مدفوع کرد یا اسهال ..بلافاصله ازش نمونه بردار و بفرست آزمایشگاه
2738
پلانتاژل یه جورایی شبیه دونه های خاکشیر داره داخلش ..میریزی تو آب جوش و خنک که شد با سرنگ یا قطره چکون کم کم بهش بده برای بچه ها 1/4 بسته رو باید بریزی تو آب
نه دیگه بهش ندادم وقتی خوب شد..البته پسر من بزرگتر بود و من کنارش بهش کته ماست یا موز میدادم که اینا هم به خوب شدنش کمک کرد ا
اسهال پسرم خیلی شدید بود یعنی من یه بسته مولفیکس رو توی یک روز براش استفاده کردم ..خودشم کلی لاغر شد ..هیچی تو دلش نمیموند بچه