2737
2734
شوهرم و برادراش میخواییم ویه کار و کسب جدید راه بیندازیم ولی هر چی فکر میکنیم نمیتونیم به نتیجه ای برسیم..میشه شما هم مشورت بدید؟

مثلا یکی از گزینه هامون کارخونه آرد و یا مجتمع مسکونی هست ولی باز هم شما اگه میتونید راهنمایی بکنید...
توی اوضاع اقتصادی نابسامان الان بهتره کمی دست نگه دارید
اقتصاد و ارز و مصالح و مواد اولیه به ثبات برسه بعد شروع کنید
این نظر منه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

به نظر من بدون تخصص و تجربه اصلا روی پول خودتون ریسک نکنید. بیزینس پیچیدگی هایی داره که فکرشم نمی تونید بکنید. البته اگه راهی جز این کار ندارید و عجله هست فقط ساختمان سازی هست که ریسکش کمتره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شوهر من تو کار ساخت دستکاه های ارد هست من همیشه بهش در مورد کارخونه ارد میکم میکه نمیشه وارد شد جون دست بزرک های این کار هست مثل مدلل ها. میکه وقتی وارد بشی غول های این کار زمین میزننت مکر تو شهر هایی که کارخونه ارد ندارن
2738
عزیزم به نظر من دوره ای شده که مردم فقط یه پولی اگه دارن هیچی هم که نخرن هر روز مایحتاج خورد و خوراکشون را به هرنحوی هست باید تهیه کنن برای بچه هاشون پس پول توی خوراکیه به خصوص سوپر مارکت یا حتی میوه فروشی و ...
2706