2737
2739
عنوان

تعطیلی تهران

200 بازدید | 29 پست

چی شد بالاخره تهران از شنبه تعطیله یانه؟ 

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها دادگاهها چی؟ من شنبه جلسه رسیدگیمه . نمیدونم کنسله یا نه

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
2738
زحمت کشیدن جاده ها بازه رفتنیا رفتن

دیشب شوهرم ساعت 8 داشت میومد خونه میگفت خیابان وحدت کیپ بود همه به سمت ازادگان😐

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

ببخشید یه سوال میتونم بپرسم 

من سالگرد. عقدمون نزدیک اولین سالگرد عقدمون بعد میخاستم یه کاپشن بخرم. از عبدل آباد تهرانیا میشناسن

فردا صبح میخام با بابام برم بازه!؟ بخرم و زود برگردم جشن نداریم فقط میخان بهش هدیه یدم خیلی نگرانم😭😭😭😭

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
دیشب شوهرم ساعت 8 داشت میومد خونه میگفت خیابان وحدت کیپ بود همه به سمت ازادگان😐

شوهر منم دیشب آزادگان 1ساعت ترافیک گیر کرده بود تا بیاد برسه خونمون 

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
ببخشید یه سوال میتونم بپرسم  من سالگرد. عقدمون نزدیک اولین سالگرد عقدمون بعد میخاستم یه کاپشن ...

بله جمعه بازه از شنبه تعطیله با خیال راحت برو خرید کن

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
2706