2733
2739
سلام دوستان من 2تابچه 4 ساله و 1سال و نیم دارم و الان باردارم اول که فهمیدم ناراحت بودم و مامانم گفت یک دفعه به فکر سقط نیفتی که گناه داره خدا بی جواب نمی ذاره .البته بگم چند روزی با ماماتم سر مشکلی سر سنگینم امروز زنگ زدن مامانم صبح که که چیکار کردی رفتی دکتر می خوایی چیکار کنی سقط کنی ها بخدا موندم یک دفعه چرا حرفشون عوض شد من و همسری الان خوشحالیم ولی نمی دونم داداشم مامانم و پر کرده مامانم که مومن هستن و اصلا ار سقط خوششون نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بخدا اگه اینکارو بکنی خدا قهرش میگیره خدایی نکرده......ممکنه اتفاقات بدتری برات بیفته.خدا هر کسی رو به یه شکل امتحان میکنه اگه الان حرف شیطون رو گوش نکنی و جگر گوشت رو نگه داری خدا هم بی جواب نمیزاره کارت رو و اجرت رو میده
از خدا پروا کنیم تا پر،وا کنیم
2738
بچه هدیه خداست نباید اینجوری فکر کنی ما حق نداریم برخلاف اراده خدا عمل کنیم خدارو هم شکر کن واز خودش کمک بخواه
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
خدا کمکت میکنه ممکنه همین بچه زندگیتا در اینده بهتر از این بکنه و بشه یک ناجی یا حتی باعث سربلندیت بشه نکن این کارا........ مامانت هم فکر تو را میکنه که ممکنه برات سخت باشه ولی سخت نیست خدا کمک میکنه
2706