موضوع بحث

عقب افتادن پریود؟؟؟

1392/08/15 15:05 25
موضوع بحث: عقب افتادن پریود؟؟؟
سلام دوستای گلم من تا حالا نشده عقب بندازم ولی اینماه قرارار بوده27پری بشم که تا الان نشدم پریشب بی بی چک گذاشتم منفی بود یعنی امکان داره زود گذاشته باشم؟؟الان ازمایش خون نشون میده؟؟در ضمن من 8اینماه عکس رنگی رحم انداختم که گفت همه چی خوبه وهمین ماه هم دارم قرص متفورمین وبروموکریپتین میخورم ایامیتونه به خاطر قرصا باشه که پریم عقب افتاده؟؟؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین..
chend vaghteh dari metformin estefadeh mikooni aziza
سلام عزیزم - فقط دو روز عقب انداختی - در ضمن بعد از عکس رنگی تاریخ پری بهم می خوره . البته خیلی ها همون بعد از عکس حامله میشن امیدورام مامان شده باشی عزیزم - 2 روز صبر کن باز بی بی بزار
الله خیر حافظ و هو الرحمن الرحیم - خدای معجزه ها ممنون
سلام خانمی مگه چند روز پری عقب افتاده؟
خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم
سلام مامان عماد الان چند وقته اقدام میکنی ؟

اصولا دکترا میگن وقتی تازه اقدام میکنی و سیستم داره به شرایط جدید عادت میکنه واسه همین پری عقب میفته و بی بی هم که استفاده کردی باید حداقل دو تا سه روز بعد از زمان پری باشه و بهتره که از بی بی خارجی که حدودا 3 هزار تومان قیمتشونه استفاده کنی چون بی بی ایرانی درست جواب نمیده
50%mitooneh mal ghorsaaaaaaa bashaaaaaa50%ham mitooneh hameleh bashi

eshala ka hameh hasti azizam

manam tazeh 1.5mah ka daram metformin estefadeh mikoonam mah pisha periiii 4rooz aghab ooftad
2روز ولی اززمانی که من پریود شدم تاحالا 1روزم عقب ننداختم وهمیشه جلو میندازم گلم.
doaaaaaaaaa koonid manam maman shoodeh basham in mahhhhhhhhh
manam 1.5 sal daram eghadam mikoonam

eshaaaaaaala ka jooftemoon maman shoodim maman emad joon
hatman khabar bedeh agar maman shoodi
باشه گلم.نبلی جون تاحالا عکس رنگی انداختی؟؟
are azizam aks rangi sono vajinal harchiiiiiii ka begiiii man anjam dadam
azizam agar aks rangi endakhtiiiii migam bad aks rangiii agar eghadam kooni ehtemal hamleh shoodan ziyadeh

be khater ampoliiiii ka mirizan to rahem
شما اون ماهه که عکس رنگی انداختی پریت عقب افتاده بود؟؟؟؟؟؟؟؟
are azizam periiiiii oon mogheh ham 3roooz aghab oftad

vali man vaghtiiiiiii aks rangi endakhtam khoon rizi ham dashtam
ارسال پاسخ و نظر شما