2726
شامپوی مخصوص چرم هم هست. ولی گفتم درصورتیکه چرم طبیعی باشه. ولی اگه مصنوعی باشه سخت پاک می شه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آی منم از مبلهای سفید گرفتم، چه اشتباهی کردم
تازه مال ما از این چرم مصنوعی هاست سفیدم هست هرکی میشینه روشون رنگشون کاربنی میشه با هر چی هم تمیز میکنم لکه هاش از بین نمیره آبلیمو زدم نشد سرکه زدم نشد مایع سفید کننده ،پودر لباسشویی ، شیر ،مایع ظرفشویی و رایت هیچکدوم اینها جواب نداد چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آی منم از مبلهای سفید گرفتم، چه اشتباهی کردم
تازه مال ما از این چرم مصنوعی هاست سفیدم هست هرکی میشینه روشون رنگشون کاربنی میشه با هر چی هم تمیز میکنم لکه هاش از بین نمیره آبلیمو زدم نشد سرکه زدم نشد مایع سفید کننده ،پودر لباسشویی ، شیر ،مایع ظرفشویی و رایت هیچکدوم اینها جواب نداد چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام منم مبل چرمي كرم دارم و بچه ام با خودكار روشو خط كشيده بود قبل از اينكه چيزي روش بمالم با پد هاي لاك پاكن  خطهارو پاك كردم خيلي خوب پاك شد البته از اين پد هاي ٣٠ تايي مارك ناژه استفاده كردم 

2706