2726
اگر آزمایشگاه پارس بری بیمه نیست و 220000 میشه
آزمایشگاه نیلو با دفترچه 110000 میشه.آزمایشگاه نسل امید 180000 میشه
هر سه جا آزمایش غربالگری +سونو گرافی NT انجام میشه
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من آزمایشگاه آرزآنتین رفتم. بالاتر از بیمارستان کسری. 100000تومن شد. 40 تومنم سونوی ان تی. پیش دکتر واحدی رفتم تو عباس آباد
بیمه هم کلا نیست
حتما برو عزیزم البته بین هفته 12 تا 14 میرن نه هفته 11
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام ، من قیمت رو از آزمایشی که خودم دادم برات می نویسم
بدون بیمه 629400 با بیمه تامین اجتماعی 55000 تومان (مرحله اول غربالگری)
اما هزینه سونوگرافی در هفته یازده که مکمل همین غربالگری هست (85 هزار تومان بدون بیمه و 70 هزار تومان با بیمه تامین اجتماعی.
من ازمایشگاه نیلو رفتم آدرسش هم خیابان ولیعصر-بالاتر از بیمارستان دی - خیابان نیلو شماره 4 شماره تماس 88796467
من دکترم ازمایشگاه های دیگه رو قبول نمی کنه. اما آزمایشگاه آرمین هم در خیابان قائم مقام دست چپ رو به شمال نرسیده به عباس آباد- خیابان شهید بهشتی ) هم آزمایشگاه خوبیه هم این ازمایش رو انجام می ده. از دکترت حتما بپرس. چون من دکترم غیر از نیلو جای دیگه رو قبول نمی کنه. اما ارمین هم قیمتش همین بود.
مرحله دوم آزمایش غربالگری با بیمه شد 85 هزار تومان و بدون بیمه نوشته 97654تومان.
سونوگرافی هم بیمارستان پاستور نو خیلی عالیه. دکتر سونوگرافیش هم دکتر شاکری هست و خودش شخصا سونو می کنه. و جالبه بدونی که بدون اشتباه جنسیت بچه رو تو همون 11 الی 12 هفته می گه. بعضی جاها همین سونوگرافی رو گرونتر انجام می دن و به این دقت نیست. سی دی صدای قلب بچه و تمام مراحل سونوگرافی رو با عکس بهت می ده.
ضمنا فقط 4 تا آزمایشگاه تو تهران هست که ازمایش غربالگری رو تایید شده انجام می ده. حتما جای معتبر برو چون یک خانمی تو مطب دیدم یک ازمایشگاه نزدیک محل کارش رفته بود و ازمایشش ایراد داشت اما بعدا که نیلو هم رفته بود و نشون میداد بچه سالمه این مثل ابر بهار گریه می کرد و می گفت باور نمی کنم شاید همون ازمایشگاه درست باشه بالاخره دکتر به شدت باهاش دعوا کرد و گفت نباید ازمایشگاه معمولی می رفتی اونا تشخیصشون درست نبوده بچت سالمه بخدااااااا. اکثرا نیلو رو تایید می کنند. برای خیال راحتی خودت به نظرم بهتره از دکترت بپرسی و خوب بهترین رو بری همین نی نی سایت هم تبلیغ نیلو رو داره اگه دیده باشی
2706