2733
2739
برای حل مشکلاتم می خوام برم مشاوره اما برم پیش روانپزشک یا روانشناس؟؟؟
رفتم چی بگم؟چه جوری حرفامو بگم
خدایااا شکررررت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روانپزشک هم پول بیشترى میگیره و ١٠٠ درصد مطمئن باش بهت دارو میده
و طوری به خودش وابستت میکنه که خر دیقه مجبور بشی برى اونجا
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
اما روانشناس فکر نکنم دارو بده همون اول
و بیشتر با صحبت و راه حل بهت کمک میکنه و مشکلات رو برات باز میکنه و میتونى ازش کمک بگیرى که چى بگى و چیکار کنى
اما اگه اضطراب و اختلال خواب و نمیدونم علایم افسردگى و اینجور چیزارم دارى حتما برو روانپزشک
به نظر من اگه مشکل اعصاب خاصی داری مثل وسواس فکری یا استرس حاد و ... برو پیش روانپزشک اما در کنارش تحت نظر روانشناسم باش حتما ،وگرنه فقط قرص کافی نیست باید رو خودت کار کنی تا تغییر کنی ،اما اگه بیماری خاصی نیست روانشناس کافیه
2740
بنظر من در ٩٠ درصد موارد مشاوره هم لازم نیس بهتره آدم به منطق و درون خودش رجوع کنه
مگه اینکه دیگه به هیچ نتیجه ای نتونه برسه
عزیزم بستگی به مشکلت داره اگه فقط روحی هست و رو جسمت اثری نذاشته هنوز نرو پیش روانپزشک چون اونا از 7 سال درس خوندنشون فقط 1 یا2 سال درباره مشاوره میخونن ولی یه روانشناس که دکترا داره 10 سال کتابهایه مشاوره و روانشناسی میخونه ولی اگه جسمت هم درگیر شده هر دوش را با هم داشته باشی خیلی به نفعت میشه