2733
2739
عنوان

خیانت

247 بازدید | 17 پست

سلام دوستان به راهنماییتون نیاز دارم

زیاد حالم خوش نیس من ادم استرسی هسم فشارم دوروزه افتاده دستام میلرزه کم کم مینویسم لطفا بمونین

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکسالو نیم پیش تو گوشی شوهرم تل گرامش دیدم که از یک خانوم چهل ساله شرایط صیغه میپرسه ازش دلیلشو خواسم قسم خورد کار من نیس منم گفتم باشه و کوتاه اومدم

2728

بعد اون دوباره تابستون امسال خواهرم گف تو گلوبال بازی داشته نخ میداده بهش اسکرین شات هارو نشون دادم گف منظوری نداشتم 

دوباره گذشتم تا اینکه شهریور امسال تو اینستا گرامش دیدم از یک خانومه هرزه داشت شرایط صیغه امار میگرف دوباره گریه کردم داد زدم دوباره دروغ قسم دروغ بجان بچه هام چن روز بد اخلاقی کردم که بالاخره خرم کرد باز مخمو زد کار من نیس پاپوشه اینستام شاید هک شده کلی دروغ گف حالم از دروغهاش بهم میخورد واسه همین تموم کردم گفتم بسه 

ده شب پیش اومد گف میخوام دوباره. 

تل گراممو نصب کنم گفتم باشه بعد دوشب پیش اتفاقی گوشیش رو میز بود دیدم لرزید کنجکاو شدم دیدم کانال صیغه یابی و اینکه تو سرچ لینک های اینستاش دیدم نوشته ساناز سمیرا لینک.کانال صیغه

2740

داغ کردم بچه هارو خوابوندم زدم زیر گریه فشارم افتاد دستام میلرزید زبونم گیر میکرد گفتمبس کن فقط بس کن دیگه نمیخوام قسم بشنوم جفتشو پاک کن گف بجون بچه هام کار من نیس گفتم چن بار چن بار کار تو نیس مگه من خرم گف منو دعوت میدن گفتم مگه کانال دعوتیه کانال که گروه نیس کانال پیوستن میخواد تا تو پیوستن نزنی که نمیاد

گفتم تل به درک اینستا چی چرا اونجا همش عکس زنای خراب  برای تو میاد چرا برا من نمیاد خسته شدم دیدم باز قسم خورد و فحش و داد گفت من پاک میکنم تو هم پاک میکنی دیگه هم حق نداری به من زنگ بزنی 

چیکارش کنم خستم کرده دردم قسم های دروغشه بخدا براش کم نذاشتم 7ساله ازدواج کردیم هروقت جنسی نیاز داشت نه نگفتم کمک مالی خواست طلاهامو دادم دوتا بچه سالم اوردم براش بخدا چهرم بد نیس هیکلمم دوتا بچه اوردم ولی اونقد داغون نیس فقط 7کیلو اضاف وزن دارم 

عزیزم ذات خراب هیچوقت درس نمیشه  ممکنه الان پشیمون باشه ولی باز ی ماه دیگ میره سراغ اینجور زنا بهترین کار اینک اول گوشیشو ازش بگیری گوشی ساده بدی بهش بعدم اتمام حجت کنی ک کوچک ترین چیزی ازش ببینی فورا مهریه اتو میگیری جدا میشی 

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
عزیزم ذات خراب هیچوقت درس نمیشه  ممکنه الان پشیمون باشه ولی باز ی ماه دیگ میره سراغ اینجور زنا ...

قبول نمیکنه تا گفتم پاک کن فوری برام خطو نشون کشید اونقد از دیروز گریه کردم چشام تارشده سردرد شدید گرفتم اخه مگه چیه اون زنای سن بالای خراب از من بهتره بخدا هنوز 23سالمه 

2706