2733
2734
از نوزادی بچه هاتونو عادت ه شیر شبانه ندید

چون شیر دادن در طول شب دندونای بچه رو خراب میکنه

خواهرزادم الان 7 سالشه با اینکه هر شب با گریه مسواک میزد و مامانش مجبورش میکرد برای مسواک زدن و اونم کلی گریه میکرد 7تا دندون خراب داشت که رسیده بودن به عصب و به ناچار با بیهوشی دندوناشو درست کرد دکتر براش و یک میلیون و هفتصد برای دندون شیری هزینش شد

وعلتش هم شیر خوردن در شب بود
خدا جونم ممنونم که یه فرشته کوچولو به ما هدیه دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باران جون اگه از الن عادتش بدید به شیر شبانه موقعی که دندوناش در میاد هم همچنان شیر میخوره شبا و این باعث خرابی دندونا میشه متاسفانه
باران جونم بخدا منم زیاد اطلاع و راهکار ندارم فعلا هم باردارم این موضوع رو گفتم که همه دوستان بدونن

ولی با پزشکت مشورت کن که بهت راهکار بده
2738
با این که این مطلب رو خیلی شنیدم و خوندم ولی باید بگم به جنس دندون هم خیلی بستگی داره من بچه ای بودم که مادرم خیلیییی به من تو شب شیر داده من تا الان که 28 ساله ام خدا رو شکر هیچ دندون خرابی ندارم اینم دندونام
باران جون والا فکر کنم نوزاد دو ماهه رو باید شب شیر بدی !!!

بچه هایی که به غذا خوردن میفتن رو میشه شب شیر نداد وگرنه همه دکترا تاکید میکنن که نوزاد باید شب تا صبح هم هر کمه کم 3 ساعت یکبار شیر بخوره که دچاره افت قند و باقی مشکلات نشه !!!
2706