2733
2739
عنوان

ممنوع الخروج

500 بازدید | 13 پست
سلام

بچه ها ادم چه جوری بفهمه ممنوع الخروجه یا نیست ؟؟راهی هست بفهمه؟؟در چه صورتی ادمو ممنوع الخروج میشه؟؟
آدما مثل عکس هستن ؛
زیادی که بزرگشون کنی ،
کیفیتشون میاد پایین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در صورتی که خلافی انجام شده باشه که حکم قضایی داشته باشه حتماااااا
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
اگه طرف مکانش معلوم باشه معمولا با حکم قضایی اعلام میکنن ولی اگه جاش مشخص نباشه یاآدرسی ازش در دسترس نباشه مورد رو به اطلاعات امنیتی اطلاع میدن تا موقع خروج از کشور جلوشو بگیرن
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2738
چی بگم مامان کیاراد جون ولی یکی از همسایه های ما این مشکلو داشت خانمش میگفت شوهرمو ممنوع الخروج کردن حتما بهش ابلاغ شده بوده
مامان کیا راد جان این لینکو برو شاید جواب سوالاتو تونستی پیدا کنی عزیزم