2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان ثنا جون قطره اهن به خودی خود باعث خرابی دندون نمیشه ولی خوب اگهدندون روسیاه کنه و دندون تمیز نشه همین جرمی که رو دندون رو میگیره باعث کم شدن عمر دندون میشه...البته در مورددادن یاندادنش خودت صلاح میدونی ولی من با ندادنش مخالفم...
برای سیاهی دندونش هم سعی کن با یه پارچه کهدور انگشتت میپیچی روزی دو تا سه بار دندونش رو تمیز کنی بهتر میشه ولی خوب خوب نمیشه
دندون دختر من هم کمی سیاه شده همینکارو دارم میکنم کمی بهتر شده ولی دکترگفت کامل خوب نمیشه و دوباره سفید نمیشه
2740
دختر منم یه سالی قطره آهن ایرانی میخورد دندوناش سیاه شده بود ولی از وقتی نخورد خود به خود کم رنگ تر شده. خانمایی که قطره آهن نمیدین حتما حتما گوشت گوسفند یه روز درمیون به کودکتون بدید لطفا
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
مراقب باش پوسیده نشه 1سال دیگه با یک برساژ ساده در مطب مثل اولش میشه
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
خانمی آهن برای بچه لازمه. عواقب کمبود آهن و کم خونی بعد ها بدتر از سیاه شدن دندونه. اونم دندون های شیری که دائمی نیستن و میفتن و به جاشون مرواریدهای دائمی در میاد.

در مورد سیاه شدن دندون نی نی هم علاوه بر اینکه هر دفعه بعد از دادن آهن دندوناشو با یه دستمال تمیز پاک می کنی، هفته ای دو یا سه بار با یه دستمال تمیز که بهش کمی آب لیمو ترش زدی�دندونای نی نی رو پاک میکنی. به مرور زمان موثره. فقط حواست باشه ها هر شب این کار رو نکنی زیادیش به مینای دندون آسیب می زنه