2733
2739
عنوان

کسی هست افسردگیش خوب شده باشه

88 بازدید | 15 پست

سلام

تجربیات خودتون رو میگید؟

من از لحاظ روحی بهم ریختم و افسرده شدم 

از داروهای افسردگی میترسم

کسی استفاده کرده؟

یا کسی هست بدون دارو خوب شده باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من.به مدت چند سال افسردگی داشتم.قرص کمکم کرد و بیشتر از اون نگرش درستم به زندگی و شناخت خودم.از هر چ ...

خدا رو شکر که خوب شدی

الان دارو مصرف نمیکنی؟ چه مدت استفاده کردی

من مشکل اصلیم خانوادمه😔

من ک دارو نخوردم. از تمام ادمایی ک باعث افسررگیم شدن جدا شدم وااااقعا 360 درجه تغییر کردم. البته ...

من علائم بیشتر جسمیه البته از لحاظ روحی عصبی و بهم ریخته ام ولی بدون دلیل نیست شرایط خونمون خیلی پرتنشه 

دکتر رفتم دارو داد ولی هنوز نخوردم میترسم عوارض داشته باشه و وابسته هم بشم 

نمیدونم چیکار کنم 

اما اینو بهت بگم.آدم افسرده حتی توان نداره بیاد تاپیک بزنه.من خیلی عذاب کشیدم.خیلی بد بود

الان خوب شدی عزیزم؟

نمیدونم من درد های عصبی و تنگ نفس دارم دلیل جسمی نداشتن، دکتر برام داروهای اضطراب و افسردگی نوشته

2740
من علائم بیشتر جسمیه البته از لحاظ روحی عصبی و بهم ریخته ام ولی بدون دلیل نیست شرایط خونمون خیلی پرت ...

خب غمتو سرکوب کردی زده به جسمت عزیزم

من یه تراپیست خوب رو ترجیح میدم به قرص.

تهرانی؟

خدا رو شکر که خوب شدی الان دارو مصرف نمیکنی؟ چه مدت استفاده کردی من مشکل اصلیم خانوادمه😔

الان نه.من قطع و وصل نزدیک دو سال دارو استفاده کردم.دارو قطع میشد بعد چند وقت عود میکرد.و وقتی بهتر شدم ک رو خودم تمرکز کردم.ببین افسردگی معیار داره.احساس غم به معنی افسردگی نیست.سعی کن مشکلتو حل کنی.خونواده تو سن و سال ۱۶ تا ۲۶ خیلی به آدم ضربه میزنن.راه درستو پیدا کن

الان خوب شدی عزیزم؟ نمیدونم من درد های عصبی و تنگ نفس دارم دلیل جسمی نداشتن، دکتر برام داروهای اضطر ...

یه مدت بخور تا حالتو بهتر کنه و فکرتو بکار بندازه.فکرت ک بکار افتاد واقع بینانه برا مشکلاتت راه حل یا سازش پیدا کن.بازم میگم افسرده حتی رغبت نمیکنه بیاد تایپ کنه.اگر روانپزشک نوشته بخور.

خب غمتو سرکوب کردی زده به جسمت عزیزم من یه تراپیست خوب رو ترجیح میدم به قرص. تهرانی؟

اره من همیشه به فکر اطرافیان و خونواده ام هستم همیشه درگیر مشکلات اونجا ولی خودم تنهای تنهام

همه یه ظاهر آروم میبینن ولی...

نه عزیزم تهران نیستم

ولی اگه دکتر کاربلدی میشناسی ممنون میشم معرفی کنی

یه مدت بخور تا حالتو بهتر کنه و فکرتو بکار بندازه.فکرت ک بکار افتاد واقع بینانه برا مشکلاتت راه حل ی ...

خیلی حس بدی به داروهاش دارم

حس میکنم اگه شرایط زندگیم عوض شه مشکلی ندارم

ولی امکان اونم نیست 

2706