2737
2734
...........
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای حیوانات انجام میدم بیشتر هزینه های درمان یا عمل هاشونو کمک میکنم یا نگهداری میکنم تا سرپا بشن از بچه گربه های بی مادر هم تا زمانی که روی پا بشن نگهداری میکنم به سگ ها و گربه های بی خانمان غذا میدم پشت پنجره خونه م برای کبوتر ها ارزن میریزم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2728
خودم دیروز یادم افتاد یه بار یه پسر بچه فقیری رو دیدم که وسط سال از پسر همسایه مون کتاب درسی پارسال رو میخواست اونم میگفت نگهشون نداشتم و اون پسر بچه داغون شد و از خونه شون رفت اون ناامیدیش منو به فکر برد چند روز این در اون در زدم یه دست کتاب نو براش خریدم حس میکنم دعای اون همیشه با منه
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2740
بچه ها منم لباس بچگانه دست دوم میدم به روستاهای اطرافمون خداشاهده از دعای خیر کسایی که استفاده میکنن همیشه پسر یه ساله ام اتفاقات ناگوار از سرش رد میشه جوری که قشنگ حس میکنم بخاطر دعای پدر مادر همون بچه هاست اگه دوس داشتین کمک کنین خدایش دریغ نکنین چه به نیازمندان اطرافتون و همسایه ها و چه به نیازمندان روستاهای مد نظر من
2706