2737
2739
عنوان

کلاس های خانواده

6628 بازدید | 6 پست
سلام به همه
نمی دونم اینجا کسی با کلاسای دکتر فرهنگ آشنایی داره یا نه.من گفتم بعضی نکاتش رو بگم شاید خوشتون بیاد.من نکاتی که خانومها لازمه بدونن میگم اگه مشتاق بودید نکاتی که برای آقایون لازمه بدونن رو هم میگم
یه تکنیک هست بهش می گن تکنیک نامه.
شما یه نامه می نویسید به کسی که دلتون ازش خیلی پره و ازش خیلی ناراحتید.
توی اون نامه از خوبی های اون میگید و از بدی های خودتون.
بعد از این که این نامه رو نوشتید باید باید باید واسه اون آدم بخونید یا بذارید جایی که بخونه.بعد از این که خوند ازش میخواید اون هم برای شما بنویسه.از خوبی شما بگه و از بدی های خودش.
دکتر فرهنگ سر کلاس خانواده،زنگ میزد به کسی که نامه مخاطب نامه بود،از کسی که نوشته بود نامه رو براش می خواست که پشت تلفن نامه رو بخونن و جلسه ی بعدیش بیان و بگن که چه عکس العملی داشتن.دکتر فرهنگ خودشون هم بعد از خوندن نامه با مخاطب نامه حرف می زدن و از زاحساسش می پرسیدن.
یکی برای پدرش نوشته بود،پدر گوشی تلفن رو قطع کرد و دیگه برنداشت.یکی هم برای همسرش نوشته بود،آقاهه گفت اصلا فکر نمی کردم یه روزی این ها رو از خانومم بشنوم.کلا عکس العمل ها متفاوت بود.
و جالب این بود هم کسانی که بعد از خوندن نامه مخاطب ها رفتار خوبی نشون داده بودن و هم اون هایی که عصبانی شده بودند و غرولند کرده بودن،تغییر چشمگیری تو رفتارشون بوده،تغییر مثبت ها!!!!!
پس عجله کنید،از دست هرکس که عصبانی هستید یا دیگه نمی تونید تحملش کنید وقت رو تلف نکنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام
یه ویروس جدید اومده که همراه با تهوع و حالت تهوع هست.خیلی مواظب باشید.
منم از دیروز این حال رو دارم و برای همینه هیچی ننوشتم.از فردا با معرفی 4 تا تیپ شخصیتی ادامه می دم
سلام تبریک می گم باز شدن دوباره نی نی سایت رو
من دانشجو شدم و خونه نیستم اما اگه بخواید فکر کنم بتونم هفته ای یه بار مطلب بذارم.اگه دوست دارید بگید تا ادامه بدیم