2733
2734
فردا میخوام برم واسه ضربان قلبش بخدا از استرس خوابم نمیبره آخه خواهرمم مث من بود وقتی رفت بچش ضربان نداشت سقط کرد خیلی میترسم اینجوری نبودم نمیدونم چرا دلم ریخته
خدایا فقط شکرت..................
اللهم صل علی محمد و ال محمد هیچ چیز بهتر از توکل به خدا نیست عزیزم مطمنم فردا شاد و خندان تاپیک میزنی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران ـ 38
نگران نباش عزیزم انشاالله فردا قشنگ ترین صدای زندگیتو میشنوی من برات دعا میکنم
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیشب توی خواب صدای قلبشو شنیدم از خوشحالی از خواب بیدار شدم نمیدونم چرا گلوم بغض کرده نمیدونم چرا همش فکرای منفی میاد تو ذهنم همه میگن یه بارداری نرمال در پیش اما دلم قرص نیست دلم میخواد تاصبح بیدار باشم
بخدا حاملگی هم کلی استرس و مشکلات داره خدارو شکر میکنم باردارم اما وقتی باردار نیستی فقط میگی ندارم اما وقتی داری خدایا همه چی نرماله قلبش ضربان داره خوب رشد میکنه تا برو آخر خیلی وحشتناکه میترسم
خب من بیشتر از یه چیز میترسم اینه نه ویار دارم نه حالت تهوع به بوها خیلی حساس شدم سینه هام شدید درد میکنه کمر درد شدید ترسیدم چون 5 هفته که رفتم اول گفت خانوم شما که باردارنیستین زدم زیر گریه بعد دوباره گفت هستین خیلی کوچیکه