موضوع بحث

کیا لتروزول خوردن؟

1394/02/22 16:10 11
موضوع بحث: کیا لتروزول خوردن؟
کسی هست که لتروزول خورده باشه و دوقلویا چند قلو باردار شده باشه؟ فکر میکنین احتمال چند قلوزایی با خوردن این قرص بالا میره؟
سلام من خوردم اما دوستم خورد دوقلو زائید اره ممکنه
سلام.منم لتروزول خوردم .قبل از مصرفش دکتر گفت احتمال چند قلو زایی داره اما مال من یکی هستش.الانم هفته 28 هستم
یکی بمن گفت 7روز خونریزی داشتم از دادم حامله بودم مگه میشه ؟
تبریک مامان حنا
سوگی جون شاید خارج رحمیه!
نمیدونم گفت منو نگران کرد اخه من پری شدم میترسم حامله باشم اخه نمیخوام فعلا
من هم 5 ماه لتروزل مصرف میکنم این ماه فولیکولم 32 میلی بود امیدوارم که دوقلو بشه ای خدا دوقلو بهم بده
دختر عزیزم آمیتیس خانم 20 بهمن بدنیا اومد.
**********هدیه خداوند مهربانه************
Lilypie Waiting to Adopt tickers
روشی جون با مصرف لتروزول بدنت کیست تولید نکرد؟ خارجی میخوری یا ایرانی؟ به نظرت 5 ماه زیاد نیست؟ من شنیدم بیشتر از 3 ماه مصرف نمیشه؟ اگه میشه جواب بده ..ممنون
من 3ماه ایرونیشو خوردم کیست دراوردم اما بچه دار نشدم. چه برسه به دوقلو
منم این ماه لترزول مصرف کردم
فعلا که خدا رو شکر از پری خبری نیست .
من از خدامه دوقلو بشه
شوهرم عاشق بچه های دوقلو هستش .
آیا می توان از IUI برای انتخاب جنس استفاده نمود؟

با برخی روشهای آماده سازی می توان اسپرمهای پسر و دختر را از هم جدا نمود و برای انتخاب جنس از آنها استفاده نمود. در این روشهای آماده سازی تعداد اسپرمی که در نهایت جدا می شوند کم می باشد و برای کسانی که مشکل ناباروری دارند انجام آن توصیه نمی شود.

خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392&PostID=41878412#41878412
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو
ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ ﻣﻦ ﭼﻬﺎ ﺳﺎﻟﻪ ﮎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺳﻪ ﺳﺎﻟﻮ ﻭ ﻧﯿﻢ ﻫﺴﺘﺶ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﯼ ﻫﺴﺘﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭ ﺍﯼ ﯾﻮ ﺍﯼ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﺑﺎﺭ ﻧﺸﺪ ﺩﯾﮕﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺍﻗﺪﺍﻣﯽ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﯾﮏ ﺳﺎﻝ ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺎﻩ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻟﺘﺮﻭﺯﻭﻝ ﺑﺨﻮﺭﻡ ﺍﻣﺎ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﮐﯿﺴﺖ ﺑﺸﻪ ﺑﻨﻈﺮﺗﻮﻥ ﺍﻣﮑﺎﻧﺶ ﻫﺴﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺸﻮﺭﺕ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ
خدایا 6 ساله ک منتظرم دامن همه منتظرارو سبز کن قربونت برم 🙏
ارسال پاسخ و نظر شما