2737
2734
عنوان

دلم شکست😔😔

159 بازدید | 8 پست

امروز دلم خیییلی شکست😔من کرونا دارم خب مادرم امروز شروع کرد به بحث که اگه من نبودم میمردی از گرسنگی حروم میشدیو.. .و حرف زشت بهم انشالله هیچچچ وقت کرونا نگیره و سلامت باشه وسایش بالاسرم باشه و نفرینش نکنین بچه ها .حتی از خالم گرفتم من 😔ولی میخام بگم یکی که مریضه انقدر اذیتش نکنین اون خودش می‌دونه سرباره و از لحاظ روحی داغون کاش زودتر خوبشم واسه خودم غذا بپزم😔 قلبم ورم کرده از درد و بی کسی😔😔

خدا بزرگه🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم انشالله خوب میشی

بشین با مادرت منطقی حرف بزن بگو مامان من جز تو کسبو ندارم

من خودم نخواستم که اینجوری شم خوب شم جبران میکنم تا اخرعمرمم دست بوستم

کاربری برای دو نفر است
2742

دلت نشکنه گلم مادرته حق داره گردنت ازینکه مریضی ناراحته داره غر غر میکنه ک چرا رعایت نکردی 

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
دلت نشکنه گلم مادرته حق داره گردنت ازینکه مریضی ناراحته داره غر غر میکنه ک چرا رعایت نکردی 

مشکل همینجاست عزیزم خالم داشت هرچی گفتم دعوتش نکن نیاد میگیریم بازم بهم توهین کردش😔ودعوتش کرد 

خدا بزرگه🙃
مشکل همینجاست عزیزم خالم داشت هرچی گفتم دعوتش نکن نیاد میگیریم بازم بهم توهین کردش😔ودعوتش کرد 

آب سیب زیاد بخور سیب رنده کن با عسلو دارچین تا جایی ک میتونی خودتو تقویت کن

کاربری برای دو نفر است
2740

عزییییزم برای حال خوبت دعا می کنم . غصه نخور ذهنتو با نت یا عکس و فیلم سرگرم کن ک یادت نیاد غصه بخوری . 

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی