2737
2734
نی نی سایت در میان برترین سایت‌های خانواده و سرگرمی، رتبه اول را به خود اختصاص داد.
سایت «ایران گویا» که همزمان با عید سعید غدیر آغاز به‌کار کرده است بیش از هزار و چهارصد سایت پربیننده و قابل دریافت در ایران را براساس آمار بازدید و در موضوع یکسان، رتبه بندی نموده که نی نی سایت در میان برترین سایت های سرگرمی و خانواده، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

این رده بندی در قسمت خانواده و سرگرمی این سایت و در ستون خانواده قابل رویت است.

گفتنی است ایران گویا به آدرس http://www.irangooya.ir پس از بررسی سایت‌های مختلف، سایت‌هایی که بر اساس آمار بازدید جهانی از بازدید کننده بیشتری برخوردار باشند را انتخاب کرده و برای معرفی به کاربران لینک خواهد نمود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه فایده که مدیر این سایت به این سایت رسیدگی نمیکنه و در جهت بهبودش تلاش زیادی نمیکنه
البته دستش درد نکنه بابت این سایت ولی چه خوبه که این سایتم پیشرفتی داشته باشه.حیفه بخداااااااااااااااااااا
2740
بخاطر کاربراش رتبش رفته بالا .ما که نباشیم سایت تعطیله...اونوقت رسیدگیشون به سایت هم از نظر افتضاح بودن اوله
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
مدیر جون بیا تحویل بکیر اگه ما نباشیم سایت هیچ چی نداره فقط خود کاربرا تو سایت فعالند

مدیر که تشریف بردند تعطیلات هیچ خبری از مدیر وساپورت وخانم عمادی وبقیه نیست..............
پدربزرگم به نان می اندیشید ..پدرم به آزادی و...من اکنون به نان وآزادی.....
2706