2737
2734
عنوان

خالی کردن خشم و عقده هاتون

4157 بازدید | 169 پست
اینجا مکانی است برای خالی کردن خشم و عقده هاتون.
من هروقت اعصابم خورده روی کاغذ کلی به طرف بد و بیراه میگم و کلی نامه واسه خدا مینویسم تا آروم بشم
وقتی از کسی یا اتفاقی ناراحتید میتونید بیاین تو این تاپیک و با ذکر نام اون شخص یا اتفاق یا عدم ذکر اون بهش بد و بیراه بگین
در ضمن هر کسی این تو میاد باید با جنبه باشه چون ممکنه کسی که اعصابش خورده به اون هم بد و بیراه بگه
مهم: فحش های بد و ناجور که باعث حذف تاپیک بشه ندید!!!!!!
ابولفضل حالش خوب نیست.خیلیاتون هستید که گرونترین چیزارو میخرید(تو تاپیک ها میپرسید میبینم)10000 هم نمیتونید کمک کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=58
من الان یه حس خوب تو دلمه... میشه منم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
یه حس گرم... آرامش..... نمی دونم چیه... ولی خوبه..... دلم غنج میره....

حس بدم داشتم میا میگم.
وما توفیقی الا بالله.. علیه توکلت و الیه انیب.
خیلی ناراحتمممممم
دلم میخواد تنها باشم
دلم میخواد هیچکس و نبینم
دلم نمیخواد حتی صدای هیچکدوم ار اعضای خونوادم رو بشنوم
دلم میخواد شوهرمو خفه کنم
خیلی دلم رو شکونده احساس میکنم تو این 4 سال زندگی مشترک هیچ وقت زندگی راحت از دستش نداشتم
اینقدر ریختم تو خودم سرم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الی جون همه حرفای دل منو زدی از خودم و زندگیم خسته ام از خانواده شوشو متنفرم که نمیخوان دست از سرمون بردارن مدام میخوان آویزون باشن از شوهرم ناراحتم که هیچ وقت نمیفهمه باید چکار کنه از خانواده امم ناراحتم که درکم نمیکنن مدام بهم غر میزنن
قاصدک جون عزیزمی دور از جونت منم به لین فکر کردم که بمیرم ولی بعدش به این نتیجه رسیدم چرا من بمیرم......
من که سعی میکنم به همه خوبی کنم با همه مهربون باشم
تا قبل ازدواج همه خونوادع شوهر از دستش مینالیدن
الان هم این پسر خوب شده
هم اونا برای این خونواده
وقتی میبینم همشون رو به من ترجیح میده داغون میشم
میخوام بزارم برم ولی زود زنگ میزنه به خونوادم
دلم برای بابم میسوزه دلم نمیخواد غصه منو بخوره چون میدونم که خونوادم میدونن من زندگی خوبی ندارم فقط با پرویی دارم حفظ ظاهر میکنم
2738
دیشب داشتم به این فکر میکردم که یه مرد باید
یا پول داشته باشه
یا عاطفه
یا هر دو

وقتی این هیچکدومش رو نداره چرا باید اسمش رو یدک بکشم

خودشم چون میدونه من خیلی دوستش دارم و وابستش هستم هر غلطی دلش میخواد میکنههه
ولی خسته شدم
میخوام با خودم بجنگم
دلم میخواد به فراموشی بسپارمش
از اینکه سعی میکنم هیچ وقت ناراحتش نکنم خسته شدم
قاصدک جون من ایندر ناراحت و عصبانی هستم که نمیتونم منتظر بمونم دلم میخواد یه کاری بکنم حداقل یکم سبک شم تا کی من باید بکشم از لال بودن خودم خسته شدم به این فکر میکنم اشکال از خودمه اینقدر خانمی به خرج دادم که الان اوضاعم اینه اگه از اول حلش رو میگرفتم اینقدر پرو نمیشد
2706