2737
2734
بچه من فقط ۵ دقیقه شیر می خوره تا 2 یا 3 ساعت دیگه که گشنه شه در حالی که همه جا می گن 10 تا 4 دقیقه هست بعذشم سیر می شه دیگه نمی خوره. وزنش فعلا رو صدک 1 هست. تولد 200 یک ماهگی 3 دو ماهگی 4400

ممنو می شم نظراتتون رو بگید
هیچ مشکلی نداره
پسر منم همیشه 5 دقیقه شیر می خورد و وزنشم همیشه خوب بود
دکترم بهم گفت بچه 5 الی 10 دقیقه شیر بخوره
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دختر منم تا سه چهار ماهگی همین جور بود. لابد شیرت خوبه. دختر من دقیقا 2 ساعت به 2 ساعت شیر میخواست زودی هم سیر میشد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
تارا جون من قبل از زایمان توی کلاسای شیر دهی شرکت کردم. مطمئن باش شیری که میخوره واسش کافیه چون نشونه های کمبود شیر برای نوزاد رشد نا کافی و دفع ادرار کمه خداروشکر دختر تو توی این دو ماه وزن گیری خیلی خوبی داشته اگه ادرارشم 6 بار به بالاست در روز پس اصلا جای هیچگونه نگرانی وجود نداره....

درضمن دلیل اصلی مدت زمان کوتاه شیر خوردنش همون زیاد بودن شیر خودته چون بدون زحمت و راحت مقدار شیر فراوونی وارد معدش میشه و چون حجم معدش خیلی کمه الان زود پر میشه و سیر میشه...

دختر من فکش خیییلی ضعیف بود بیچاره بخاطر شیر کم من مجبور بود 40-45 دقیق با اون فک کوچیک و ناتوانش مک بزنه تا چند قطره شیر بخوره و سیر بشه زود به زودم گرسنه میشد ولی وزن گیریش به خوبی دختر تو نبود آخرش هم مجبور شدم کنار شیر خودم شیر کمکی بهش بدم تا وزن گیریش خوب شه...

پس به حرف کسی گوش نکن معیار کافی بودن شیر مدت زمان شیر خوردن نیست فقط و فقط وزن گیری مناسب و دفع ادرار کافیه همین و همین....