2752
2734
عنوان

کرونا

99 بازدید | 11 پست

کسی مثله من بوده اویل بدن دردم داشتم ولی خوب شد الان یه هفته گذشته فقط سردرد دارم خیلی هیچ مسکنی امپولی جواب نمیده خسته شدم حالم بده چکارکنم ؟دیشب سرم زدم خوب نشدم ک نشدم بینی مم میسوزه..

فقط سر درد داری؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره خیلیم بی حالم 

نامزد منم اینجور بود یه مدت یر درد شدید داشت و همش خوابش میومد نمیدونست کروناس رفت خون داد بدنش که ضعیف شد کل علایم معلوم شد تب و لرز میکرد خیلی روزای بدی رو گذروند 😑

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
نامزد منم اینجور بود یه مدت یر درد شدید داشت و همش خوابش میومد نمیدونست کروناس رفت خون داد بدنش که ض ...

چند روزه خوب شد چی دارو خورد من اعلایم رفته فقطسردرد مونده برام بخدا زیرچشمام سیاه شده خیلی بده 

واسه چی خون داد

چند وقت بود میخواست خون بده یه یری علایم داشت گفتن شاید خونش زیاده غلیظه واس همونه پسر خالش چسبید صبح صبحی بیا بریم خون بدیم ، خون داد حالش بد شد

چند روزه خوب شد چی دارو خورد من اعلایم رفته فقطسردرد مونده برام بخدا زیرچشمام سیاه شده خیلی بده  ...

۲هفته تمام کشید علایمش بره اونم قرص اثر نمیکرد ، مایعات زیاد میخوره ، دکترم زیاد رفت هر دکتر یه قرصی داده ۳بار دکتر رفته مسکن آلفن ایکس بوده فقط ، شما چند وقته درگیری

چند وقت بود میخواست خون بده یه یری علایم داشت گفتن شاید خونش زیاده غلیظه واس همونه پسر خالش چسبید صب ...

اره دیگه کرونا تایک ماه بدنت بیحاله

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
اره دیگه کرونا تایک ماه بدنت بیحاله

اون واسه یه کاری رفتش تبریز از وقتی اومد سر درد داشت تا ۱۵ روز فقط سرش درد میکرد بعد که خون داد فقط حالش خراب شد خداروشکر الان خوبه

اون واسه یه کاری رفتش تبریز از وقتی اومد سر درد داشت تا ۱۵ روز فقط سرش درد میکرد بعد که خون داد فقط ...

خداروشکر درست عین من من اوایل تا ۱۰روز فقط سردرد داشتم بعد علایم شروع شد

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده