2726
عنوان

خود ارضایی در کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 43095 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه ظاهرا مشکل شایعیه دختر من از 8ماهگی که تو روروک میشست گاهی پاهاشو میبرد بالا زور میزد عرق میکرد دکترش گفت یه نوع خودارضاییه ولی جای نگرانی نیست .این موضوع تا تابستون امسال که دوسالش شده بود ادامه داشت بردمش روانشناس کودک اصلا منکر قضیه خود ارضایی شد!گفت از پوشک بگیریش خوب میشه ولی نشد.الان هر از چند گاهی دراز میکشه دوتا دسشو میزاره رو آلتش زور میزنه و حالش خیلی بده کلی عرق میکنه اگه از اون حالت درش بیارم شدیدا گریه میکنه.من خیلیییی نگرانم.باور کنین من از 9ماهگی اتاقشو جدا کردم.الانم شبا جدا میخوابه ولی مشکل همچنان ادامه داره و من هم خیلی نگرانم
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
2728
دکترا میگن هیچ وقت نباید والدین دست به الت تناسلی نوزاد بزنن......حتی موقع تعویض پوشک باید سریعا اون ناحیه رو تمیز کرد.......چون بچه تحریک میشه و خوشش میاد و هرچه بزرگتر بشه خودش به هر طریقی با اونجاش ور میره.....
از همون بدو تولد
من خیلیارو دیدم که عادت کردن همینجوری اونجای بچه رو فشار میدن و قربون صدقه ش میرن......نه به قصد بدی.....از روی عادت و علاقه به بچه......
دختر یکی از اشناهای ما از خیلی کوچیکی حتی زمانی که نمیتونست حرف بزنه زیر 1 سالگی اینکارو میکرد....

اونجاشو به هر جای فشار میداد....به گوشه نوک تیز میزه....
به زانوی بقیه که نشسته بودن رو مبل یا یه اسباب بازی می دید میپرید روش قیافه اش هم مشخص بود فشار میاره به بدنش

دندونهاشم می سایید بهم مامانش برد مشاور ولی دیگه نمیدونم چی شد.....خبر ندارم ازشون
دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور میترسم.
سلام .دختر من هم این مشکل رو داشت از سن تقریبا 1/5 سالگی شروع شد وتا 3 سالگی جیگر من و دراورد ...از هر راهی استفاده کردم . تنبیه .قهر . صحبت وحنب تنبیه بدنی اما فایده ای نداشت .تا اینکه یک بنده خدایی گفت ببرس دکتر زنان ...منم بردمش به دکترم گفتم قضیه چیه و خواستم به دخترم بگه که بدی های اینکار چیه ..دکتر معاینش کرد و یادم نیست که چیا بهش گفت ئلی باهاش صحبت کرد و یه پماد برام نوشت گفت شبها بزنم ...منم میزدم و هر وقت هم میدیم داره اینکارو میکنه فوری می گفتم وای دخترم بدنت داره میخواره بیا تا برات پمادبزنم خوب شه و میبردمش دستشویی و با آب سرد میشستم و بعد هم پماد میزدم ..خدا روهزار مرتبه شکر به لطف خدا دیگه از سرش افتاد...امیدوارم به دردتون بخوره
اگر حجاب ظهورت وجود پست من است دعا نما که بمیرم چرا نمی آیی....
http://seyyed-karrar.persianblog.ir/tag/%
اخه بچه ها تو اون سن میل جنسی ندارن که بخوان خودارضایی کنند، ولی ظاهرا بین دختر دارها مشکل شایعی هست، چه قدر خوبه که میاین و میگین اینجوری بقیه مادرها فکر نمیکنند مشکل حاد و منحصر به فردی دارند فقط خیلی دلم میخواد بدونم خودمونم تو بچگی همین جوری بودیم؟
به نظر منم این کار تا حدودی عادیه ومن هم یکی دو نفر را دیده بودم که این کار را می کنن ....نمیشه گفت خود ارضایی ولی یک نوع آرامشی به بچه میده که باعث تکرارش میشه ...به نظر همون حالت خودارضایی راداره ولی به نظر من خودارضایی حتی اگه واقعا هم خودارضایی باشه ازلحاظ پزشکان وروان پزشکان غربی (نه اسلامی) یک کار طبیعی وغریزی انسان برای تخلیه فشارهای جنسی وروانی است ونه تنها ضرر نداره بلکه برای کسی که نیازش راداره بسیار آرامش دهنده است پس بهتره به ملاک های علمی در سطح روانپزشکی توجه کنیم واینقدر به موضوع گناه وعذاب وجدان قضیه ومسایل شرعی اش زوم نکنیم..البته آدمها مختلفه معیاراشون ولی میتونید کتب دانستنی های جنسی نویسنده های غربی را بخونید تا متوجه شید چقدر گناه شمردن این عمل عواقب خطرناکتری داره وچقدر رو عزت نفس واعتماد به نقس فرد تاثیر مخرب داره .....در مورد کودکان هم بهتره خیلی عادی صحبت شه وگفته شه این کار قشنگی نیست
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2706