2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ب نظرم از لحاظ مذهب مشکلی نداره...چون فرشتگان مسئول کمک ب ما هستن...البته خیلیا ب خدا نامه مینویسن من جفتشو قبول دارم نتیجه ام گرفتم...در کل تو جفتش داری با خدا حرف میزنی یکیش مستقیم یکیش با واسطه

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
نظرم منفیه ولی برا مثبت نگری خوبه هر چی قرار باشه پیش بیاد میاد نامه نوشتن و این چیزا تاثیر نداره

ولی ب نظرم هرچی نیستا...خیلی چیزا با ارتعاش ب کائنات و نزدیک شدن ب خدا تغییر میکنه....

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
یعنی نامه رو به خود خدا بنویسم؟ 

همه چیتو واسه خدا بنویس 

مثلاً اگه چیزی رو میخوای نگو خدا بهم بدش 

بگو خیلی ممنون و سپاسگزارم که فلان چیزو بهم دادی 

سرشکِ گوشه گیران را چو دریابند، دُر یابند🩷🌸

فرشته رو نمیدونم ولی من همش دعاهامو آرزوهام رو روی کاغذ مینویسم هر روز

یادمه راهنمایی که بودم یه دفتر صد برگ داشتم که نوشته بودم....بعدم که خواسته هام برآورده میشه شکر میکنم و مینویسم 

کلا حرفامو با حدا مینویسم الان ۵۴روز دوباره این کار رو میکنم امروز به یکیشون رسیدم انشاالله اصلیش رو ۴۰روز دیکه میبینم 

من که به دعا خوندن و نوشتن نامه برای خدا خیلی اعتقاد دارم ارومم میکنه

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام
ب نظرم از لحاظ مذهب مشکلی نداره...چون فرشتگان مسئول کمک ب ما هستن...البته خیلیا ب خدا نامه مینویسن م ...

من دقیقا تو همین مشکل دارم که شاید منظور فرشته های خدا نباشه، یعنی مثلا وقتی به ناخودآگاه یه نفر دیگه نامه می نویسی مفهوم چیزی غیر از فرشته های خدا باشه، منظورمو میفهمید؟