2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214356 بازدید | 19745 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه دو دوره فست اسلیم هم تست شد اما کاهش اشتها نداره . فقط کاهش سایز داره به نظرم از مجیک اسلیم خیلی کمتره. یکی دیگه هم هست یه اسم LIDA که محشره اما فکر کنم اینجا نباشه اما به شدت تپش قلب میاره و درواقع هم چربی سوزه و هم کاهش اشتها میده اما چونکه گیر نمیاد راجع بهش صحبتی نکردم. ریلاکر و اُکسی الیت روی هر شخصی اثر نمیده و روی اشخاص مختلف متفاوته اما مجیک اسلیم ( هر دو رنگش ) و اسلیمینگ مکس روی همه ی افراد جواب میده صد در صد .

بقیه هم تجربیاتشون رو راجع به قرص بگن ممنون میشم .
ولی در حال حاضر بهترین ها اینا هستن:

1)سوپر اسلیم قدیمی که عکس دوتا زن روی لوگوش داشت ( تقلبی ها لوگوش عکس گل هستش) حدود 45 هستش
و LIDA که حدود 120-130 باید باشه ( این 2 تا قرص مرحوم ششدن فعلا ) :(

2) مجیک اسلیم و نچرال اسلیمینگ مکس ( با بوتانیکال اسلیمینگ اشتباه نشه ) در حال حاضر موجودن اما 45 تومن قیمت اصلیشونه و به بهانه ی اصل بودن گرونتر نخرید
2728
سلام سلام به دوستای خوشگل و تپل خودم ...من که همچنان تپلمممممممممممممممم و وزنی کم نکردم چون نه رژیم دارم نه قرصی مصرف میکنم ....بارفتن جونم کی میای دختر خیلی داری طولش میدی ها؟ راستی من الان از خونه جدیدم آن شدم ...دلتون بسوزهههههههههههههههههه خونم خیلی خوجگل شدهههههههههههههههههههه...فقط هیچی وسیله توش نیست ...باری بیا آدرس چندتا لوستر فروشی و مبل فروشی بده میخوام برم خرید....
آفرودیت عزیز خوش اومدی عزیزم....راستش من هم سوپر اسلیم هم مجیک رومصرف کردم وبه خاطر همین عوارض دیووانه کننده اش بود که دیگه سراغش نرفتم..تنها دلیل من وبارفتن برای انتخاب ریلاکر نداشتن عوارض بود هرچند کاهش وزن چندانی نداره اما هرچی هست از اون خانواده اسلیم ها خیلی خیلی بهترههه.....
salammmmmmmmmmmmmmmmmmm
dr to shahrake gharbe behem goft khasty byay esme ampol haro behet midam
salam sohaaaaaaaaaaaaaaaa jonam bargashtam golam akse khone yalaaaaaaaaaaaaaaa
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
bya teh ba ham berim kharid
doste shosho karkhone mobl dare gharare baraye khaharam albom byare gheymatasho ba ma kheyly khob kener myad
pedare dostam ham 3 ta maghaze dare inja mobl va servis khab
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
سلام به همه دوستانی که درتلاش برای لاغری هستن منم با اطلاعات دوستان از کپسول لاغری تی سانگ استفاده کردم وحدود17کیلو لاغرشدم ولی الان دیگه روم اثرنمی کنه وحدود8کیلو اضافه وزن دارم بنظرشما عزیزان برای ازبین بردن این 8کیلو چه قرصی پیشنهاد می دین؟
2706