2410
2553
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2210920 بازدید | 19745 پست
مرسی سهای عزیز برای خوشامد

خانم بارفتن اگر فونت فارسی ندارید از این دستور استفاده کنید
RUN ==>وCMD رو تایپ کن ==> OSK رو تایپ کن
بعد یه کیبورد مجازی میاد روی صفحه برات

خانم مامان مرجان. من راجع به تی سانگ اطلاعی ندارم . اما قرص باربی و لیدا عملکرد مشابهی دارند خیلی عالین مثل سوپر اسلیم 5 سال پیش یا اسلیمینگ جدید هستن اما قوی تر و وابستگی میارن ( البته من مخالفتی ندارم باهاش چون شحاع هستم در زمینهی خود تخریبی !)

و اما قرص جدیدی که در معرض آزمایش هستش اسلیمینگ سبــــــــــــــــز هستش تا روزهای آینده گزارش هاشو میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ههههههههههههه آفرودیت چه خوب گزارش میدی .......اون تیکه آخرو جدا گل گفتی...من یکدونه قرص سوپر اسلیم داشتم دیروز انداختم بالا وای ..... .....شدمممممممممممممممممممم (نقطه چین به دلخواه پر شود) راستی چرا یکدونه پست بیشتر نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2456
سلام به همگی افرودیت عزیز به من هم کمک کن موندم مجیک بگیرم یا نه میخوام یه ده کیلویی کم کنم قصد بارداری مجدد دارم تو سال آینده البته میخوام وزنم بیاد پایین راستی عزیزم این قرصها روی باروری اثر داره میشه نازایی بیاره؟؟؟!!! قبلاً مجیک خوردم لامصب سایز کم میکنه خفن در حد تیم ملی اما وسط کار بعلت حجم بالای کارهای اداره ومنزل ولش کردم الان باز تصمیم جدی گرفتم کمک کن پلیززززززززززززز.
مهربانی تضمین لحظه هاست . برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتنت ندارم .
سلام به همه
چه تاپیک خوبی!!
من دو سال پیش2 ماه رداکتیل خوردم اما هیچ اثری رو نداشت...وسط های مصرفش هم باردار شدم
تا آخر بارداری میترسیدم ولی خوش بختانه روی بچه اثر نداشت با این که رو برروشورش تاکید کرده بود حتی اگه تصمیم به بارداری دارید نخورید.
الان 18 کیلو اضافه وزن دارم
فعلا یک کوچولو رژیم گرفتم ..قرص زنیکال هم میخورم...فعلا که تاثیری نداشته

آفرودیت جان
فکر کنم شما خیلی تو این زمینه استاد باشی ..با این تعریفهایی که کردید من به نظرم قزص ماجیک اسلیم خیلی مناسبه
فقط مشکل من اینه که موهام نرم و نازکه...ریزش مو تو ماجیک زیاده؟؟؟
بعدش از کجا باید بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
بچه ها مجیک خطرناکه...من خودم باهاش 10 کیلو کم کردم...اما یه مطلبی خوندم چند وقت پیش که یه دختر جوون با خوردن این قرص فوت کرده...نخورین مجیک...توش شیشه ی...
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
بچه ها من 76 هستم با قد 168
میخوام کم کنم اما نمیخوام شوشو بدونه با قرصه؟ یک قرصی را معرفی کنید که عوارض نداشته باشه که شوشو بفهمه؟
قرص گیاهی که عطاری ها دارن؟ یا قرص هایی که داروخونه ها دارن چطوره؟
سلام دوستان گلم
من همچنان دارم قرص ریلاکور میخورم وتا الان حدود 6کیلو کم کردم وراضی هستم وخداروشکر هیچ عوارضی نداشت قرص هام داره تموم میشه ونمیدونم دوباره این قزص روبگیرم یا مجیک؟؟؟؟؟البته مجیک خیلی عوارض داره راستی بچه ها شما هم دموقع خوردن ریلاکور تنتون داغ میشده؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام منتهی جون خواستم بدونم تو چند وقت 6کیلو کم کردی ؟ آیا سایزت هم به خوبی وزنت اومد پایین ؟ ممنون میشم راهنمایی کنی.

مهربانی تضمین لحظه هاست . برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتنت ندارم .
سلام دوستان
من از کاربرای قدیمی سایت هستم قبلا تو تاپیک میکرو بودم البته قبل از بچه دار شدن
الان دیگه هزار ماشالله عیالوار شدم 2تا پسر دسته گل دارم فاصله بارداریهام کم بوده به خاطرهمین اضافه وزنم زیاد شده حدود 25 کیلو آخه قدم کوتاه 155
حالا نمیدونم از کدوم قرص لاغری استفاده کنم که بهم بسازه تورو خدا کمک کنید شوهرم اصلا از وزنم راضی نیست خیلی بد هیکل شدم به دادم برسیددددددددددددددددد
خدایا جایی بهتر از بهشت سراغ داری برای زیر پای مادرم میخواهم
2706