2737
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2218031 بازدید | 19745 پست
سلام به همه برو بچه های تپل این تاپیک

میبینم که خوش تیپ شدید و دیگه اینورا آفتابی نمیشید
امان از این آدمیزاد که تا مشکلش حل میشه دیگه حاجی حاجی مکه . . . .

خلاصه من هم یه 27 کیلویی اضافه دارم

اگر گذارنون این طرفها افتاد بگید فت برنر خوبه یا نه
من ناراحتی معده دارم میتونم بخورم

زود بیاید جواب بدید منتظرم

سوها جان همشهری کجاییی?منو دریاب ؟
سلام به همه برو بچه های تپل این تاپیک

میبینم که خوش تیپ شدید و دیگه اینورا آفتابی نمیشید
امان از این آدمیزاد که تا مشکلش حل میشه دیگه حاجی حاجی مکه . . . .

خلاصه من هم یه 27 کیلویی اضافه دارم

اگر گذارنون این طرفها افتاد بگید فت برنر خوبه یا نه
من ناراحتی معده دارم میتونم بخورم

زود بیاید جواب بدید منتظرم

سوها جان همشهری کجاییی?منو دریاب ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ههههههههههه سلام ساره جان..بعید میدونم از این تاپیک کسی به خوشتیپی رسیده باشه..این قرصی که تو میگی من نمیشناسم ...من که دارم فکر میکنم به مجیک ...ببینم کسی دیگه هست بیاد باهم شروع کنیم...
2728
2740
سوها جون من 2 تا پست توی صفحه ی 105 دارم .

to فرناز
خانم فرناز بخدا تجربه ای در زمینه ی عوازض این قرصا و بارداری ندارم . اما خب اگر سرچ کنید میبینید که خیلی از بدیش گفتن. ولی امکان نداره که نازا کنه . ممکنه باعث گُر گرفتگی و کبد چرب و .... بشه اما نازایی و این حرفا رو من اصلا ندیدم فقط توی اینترنت شنیدم. اما صلاح در اینه که اگر میخوای حامله بشی نخوری چون این قرصا معمولا روی هورمون تاثیرای خاص خودشون رو میذارن. اما فعلا بهترین گزینه مجیک اسلیم و اسلیمینگ هستن اگر به فکر عوارضش هم نیستی که دو تا رو با هم بخور اما ممکنه خدایی نکرده سر از سرم و ... در بیاری. ولی من با وجود بدن ضعیفی که دارم اگر بخوام وزن کم کنم همین کار رو انجام میدم ولی نمیتونم شما رو هم ترغیب کنم . فقط در حد تبادل تجربه

to شیده

خانم شیده به نظر من اگر قرص باردای نمیخورید و دیگه تصمیم حاملگی ندارید پس پیش به سوی > مجیک اسلیم قرمز و اسلیمینگ سبز.... اسلیمینگ کاهش اشتها داره و مجیک اسلیم ورزش سرخوده :دی

البته از شما چه پنهون که مادرم که حدود 60 سال داره یه بار قرص مجیک خورد حالش خیلی بد شد ولی ما و بقیه که راضی هستیم خیلی زیاد

to ملیحه
ملیجه خانم من قرص سوسولی و عطاری به شما پیشنهاد نمیکنم / مگر قرص چهل گیاه لاغری که به صورت کپسوله و البته دیگه نیست و نابود شده و گیر نمیاد / قرص رولاکس هم به شرط روزی 6 عدد و مصرف مداوم میتونه بدن رو جم و جور کنه
ولی اگر رولاکس مصرف کنی شوشوی شما که متوجه میشن به کنار علاوه بر اون جسارتا راه و ترابری و فاضلاب و مسکن شهر ساری هم متوجه میشن که شما داری چه قری مصرف میکنی چون شدیدا میری دستشویی lol
-
to ببری کوچولو , zoyee

بالاخره شد صبح ها یک عدد اسلیمینگ بعد از ظهر حدود 4-5 یک عدد مجیک اسلیم ونوستات فراموش نشه چون همه ی این قرصا یبوست میدن

-

to شیده
خب لیدا قویتره اما مشتقات آمفتامین توش هست ولی من اگر گیرم بیاد صد در صد خودم میخورم اما به شما توصیه نمیکنم
-

to آنیتا

اره عزیزم این عکسی که گذاشتی خود نامردشه D:

http://irkala.biz/market.aspx?p_id=2041

این لینک رو به همه معرفی کن که همه بدونن و همین 45 تومنی رو بخرن و به اسم اصل بودن نیان 100 تومن پول بدن

ونوستات تمام چربی بدن رو میکشه بیرون (همونایی که داری میخوری _ نه قدیمیا) بعنی گوشتت رو آب نمیکنه بلکه از تولید به مصرفه :D مداوم مصرف کنید حتما نتیجه میگیرید ونوستات آنزیم لیپاز رو مهار میکنه و 30 درصد از چربی غذاهایی رو که میخورید اجاره ی جذب نمیده اما مجیک اسلیم از داخل میسوزونه یعنی باعث تسریع فرایند سوخت و ساز میشه

الکارنیتین مایع ایرانی هم هست اما سعی کن خارجیش رو بگیری باعث میشه راحت تر چربی بسوزونی و امینو اسد داره که برای لاغری خیلی عالیه اما سردرد شدید میده

در مورد عوازض مجیم پرسیده بوده : خشکی دهان خیلی کم . بربریت و توحش و پرخاشگری . یبوست . ریطش مو

ولی من که راضیم چون نشستی سرجات و نه ورزش میکنی نه رژیم داری اما خود به خود لاغر میشی
-

امیدوارم که جواباتون رو گرفته باشید.

راستی لطفا کسی اینجا نصیحت نکنه که روده ی یکی رفته تو حلقش و... از این چیزا... هممون میدونیم که اینا عوارض داره اما میخوایم لاغر بشم و با اومدن توی این تاپیک یعنی پِیِ اینم به خودمون مالیدیم که عوارضی بشیم :دی

هرکس خودش خدایی نکرده طوریش شده بیاد بگه وگر نه دختر همسایه و دختر خاله و.... سندیت نداره
بچه ها من این مجیک رو یکسال پیش مصرف کردم ولی خیلی وزن کم نکردم شاید سرجم 3 کیلو ..بعدش به نظر من با این عوارضی که داره بهتره دنبال یه قرصی باشیم که به این فلاکت نرسیم ...چون من خودم همینجوری عصابمصاب درس حسابی ندارم حالا با این قرص ها دیگه واقعا زنجیری میشم...
آنیتا جون من خواهرم یک روزدر میون سوپر اسلیم میخورد خیلی هم لاغر شد ..اون هم ممیخواست یه 5 کیلویی کم کنه ولی خدایشش شما سوسولید آخه 4 5 کیلودیگه چاقیهههههههههههههههههههه
سلام علیکم و رحمه الله

یکی لطف کنه و بگه کسی که ناراحتی معده داره میتونه قرص لاغری بخوره؟

اگه یه سرچ کنید میبیند فت برنر رو میگه تایید شده fda داره و هیچ ضرری نداره ه ه ه ه

افرودیت چیزی شنیدی ?
سلاممممممممممممممممممممم
من حسابی مشغول درس و امتحانو جزو وووووووووووووووووووووووو
وای من هنوز لاغر نشدم
لی لی گلم خوبی
مرسی افرودیت عسیسم
سوها بزنگ بریم خرید دیگه
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
سوها عکس خونه رو کی میزاری
ببینم چی گار کردی میخوام برم عمل کنم رفتم رو مخ شوشو داره راضی میشه وایییییییییییییییییییییییییییییی چی میشه
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
2706