2737
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2218218 بازدید | 19745 پست
سلااااااااااام دوستان چرا دیگه کسی نمیاد اینجاااا؟؟؟؟
دوستان من هنوز دارم قرص میخورم ولی فقط سایز کم میکنم به طوری که بعضی از لباسهام تو تنم زاااااار میزنن اما نمیدونم چرا کم وزن کم میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوستان گل قرص مجیک خوب لاغر میکنه اما واویلااااااا از عواررررررررررررررضش که معده رو دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغون میکنه ..همکار بابام که استفاده کرده بود از درد معده داغون شده واشکش در اومده .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به دوستای گلم ..شرمنده که کم میام آخه سرم شلوغه...ندا جان این 30 صفحه آخر رو بخونی میتونی تصمیم بگیری ..من وبارفتن ریلاکر مصرف کردیم که بیشتر از 7 کیلو کم نمیشی اون هم بارعایت وپرهیز از شیرینی...من قبلا که حدود 30 کیلو کم کردم سوپر اسلیم میخوردم ولی خوب به هیج وجه پیشنهاد نمیکنم چون به شدت عوارض داره .... فرناز جان در مورد اسلیم کوئیک متاسفانه اطلاعات ندارم...شرمنده
2740
سلام من تازه عضو شدم
همه ی صفحه های این تاپیک رو هم خوندم امروز متوجه شدم که اگه بحوام اعاده ی فضل کنم حتما باید عضو بشم و صحبت های سوها و بارفتن منو وادار کرد که نزاییده عضو این سایت بشم !!!
توروخدا حرفایی که راجع به قرص ها میزنم رو جدی بگیرید و استفاده کنید -صبر کنید نمیخوام نصیحت کنم اتفاقا میخوام بگم تا قرص و کپسول هست رژیم چرا!!!!!!!!! lol
با قرص مجیک اسلیم و نچرال اسلیمینگ بدون هیچ رژیمی خیلی راحت میتونید 5-6 کیلو کم کنید در طول یک ماه.
اینی که میگم خاصل 2 سال تجربه ی قرصی- کپسولی هستش نه اینکه بگم خالم و عمم و زن همسایهمون خوردن
حرفایی هم که میزنم پاش هستم و مطمئنم این دو تا قرص روی همه اثر میکنه
ولی تچرال اسلیمینگ انگار از مشتقات آمفتامین تشکیل شده چون وقتی که داری استفاده میکنی خیلی سرحالی اما تا تموم میشه خیلی عصبی میشی انگار که میخوای پاچه ی همه رو بگیری! وتازه مث این معتادا زیر چشمات گود میش اما اصلا ریزش مو نداره. دهنت هم خشک میشه . فعلا که همشون اصل هستن و قیمتش هم 45 تومن بود اون موقع.2 شیت کپسول ویتامین هم بهتون میدن.که کپسول هاش اینقدر بزرگه که از گلو پایین نمیره. اسلیمینگ حالت کاهش اشتها داره دست و پای آدم هم یخ میکنه

و امـــــــــــــــــــــــــا مجیک اسلیم ( فرقی نداشت قرمز و سادش از نظر من ) فوق العاده متابولیسم رو میبره بالا روز اولی که روش رو خوندم نوشته بود 3 تا 5 روز اول کاهش سایز محسوس دارید خیلی به نظرم مسخره بود ولی نمیدونم چه معجونی داره که واقعا 3-4 روز که میگذره کاهش سایز محسوس مخصوصا در ناحیه شکم رو حس میکنی. و جالبیش اینه که اشتهات هم کم میشه . و نکته ی جالبتر تر ترش اینه که همونجوری که توی تبلیغش میگفت: کمترین اثر رو روی صورت میذاره بر خلاف اسلیمینگ ( البته اسلیمینگ به دلیل کاهش اشتهای شدید و مرموزی که داره باعث لاغری کل بدن میشه ).

تفاوت ها: رو در زمان خوردن مجیک اسلیم اخلاقتون افتضاح میشه
بعد از پایان دوره ی استفاده از اسلیمنگ اخلاقتون بد میشه ( مثل کسی که بهش مواد نرسیده باشه )
اسلیمینگ تقلبی نداره
مجیک اسلیم رو نمیدونم !
اسلیمینگ ریزش مو نداره
مجیک اسلیم ریزش مو داره

ولی کلا نتایجشون عالی بوده:اینو کسی داره میگه که متابولیسم فوقالعاده پایینی داره ! درضمن ورزش و رژیم هم نمیخواد من موندم که خانم بارفتن و سوها چرا ریلاکور خوردن و تازه این همه خودشون رو کشتن ورزش و رژیم و نخوردن شیرینی و .....فقط 5 کیلو کم کردن :( دلم نیومد که اطلاعاتم رو باهاتون در میون نذارم . البته بازم آفرین به همتتون اما خب آخه وقتی قرصای به این خوبی هست چرا ریلاکور و متفورمین
البته بد نیست اینجا یادی هم از سوپر اسلیم خدابیامرز بکنیم ( البته اصلش که خود خود خود آمفتامین بود لامصب ) و دیگه هیچوقت پیدا نشد

نیازی نیست که با نظر من موافقت خودتون رو اعلام کنید فقط سریعتر برید و تهیه کنید
اگر اهل خوردن قرص هستید و عواقبش رو هم به گردن میگیرید و فقط و فقط لاغری واستون مهمه و میخواید که پاتون رو بندازید روی اون یکی پاتون و لاغر بشید یکی از این دوتا قرص رو بگیرید

سلام به همه دوستای خوبم راستش من مجیک رو استفاده کردم دوستمون راست میگه خیلی سریع سایز کم کردم اما راستش شدت کاهش وزن نسبت به سایر خیلی کم بود بعد از قطع مصرف نیز سریع برگشت می شد الان جدیدا اطلاع پیدا کردم قرصی به اسم فست اسلیمینگ اومده که جایگزین ریلاکر شده وامریکایی هستش وخوب جواب داده خواستم بدونم خانم های محترم کسی استفاده کرده نتیجه ش چی بوده ؟اگه کسی اطلاعی داره لطف میکنه به ماهم اطلاع رسانی کنه باز هم از لطف همگی ممنونم .
مهربانی تضمین لحظه هاست . برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتنت ندارم .
سلام دوستان گلم ممنون از اطلاعات جدیدتون یکی از مزایای ریلاکر این بود که اخلاق عوض نمیشد البته واقعا کاهش وزن پایین بود
من در حال حاضر 2 تا کار رو دارم روش فکر میکنم خسته شدم از بس قرص خوردم لاغر شدم بعدش باز روز از نوووووووووو
یکی همون عملیه که خواهرم انجام داده
یکی دیگه یکی از دوستامون که خودشم دکتره یه روشی رو معرفی کرده که طبق گفته خودش اخرین روش ی هست که تو امریکا دارن انججام میدن و با تزریق انجام میشه و کاهش اشتها و بالا بردن متابولیسمه اما هنوز شک دارم میترسم وزن کم کنم 2 باره برگرده خلاصه که دیروز از مسافرت امدم شوستشو هام که تموم شه میرم سر وقتشون بلاخره یکیشون رو انجام میدم اما ته دلم راغب ترم که جراحی کنم چون اثرش رو خواهرم خیییییییییییییییییییییییییییلی عالی بوده حالا اگه خودش راضی بود براتون عکساشو میزارم عالییییییییییییییی شده تازه جای بخیه هم نداره از همه بهتره
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
راستی هزینشون برای تزریقا 16 هفته هست به من گفت حدود 600
.و جراحی تو بیمارستان لاله 9.500
ویه بیمارستان دیگه دولتی اما بخش وی ای پیش 6.500
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662