2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد اسم مانلی ؟

23409 بازدید | 63 پست
اگه اسم بهتری هم سراغ دارین بگین

شوشو مانلی رو قبول نمیکنه میگه تلفظش سخته اما خودم خیلی دوسش دارم هم ایرانی هم بین المللی
هم اینکه کم کسی زیاد نشنیده هم اینکه معنیه قشنگی داره
*** نیـــــــ*ــلا عشق کوچولوی من ***
خوبه هاااااااااااااااااااا......به نظر من یکم فقط صدا زدنش سخته....نییییییییییییییست؟؟؟؟
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به هر چی که دلت میگه نگاه کن...1000 تا اسمم که بگن بقیه بازم ادم به حرف دلت عمل میکنی
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
پرنیان

پرنیا

آوین

باران
2706