2703
2553
عنوان

کرم پودر برای پوست سبزه و چرب و خراب

52294 بازدید | 15 پست
سلام دوستان.
یکی از اقوام دارای پوست سبزه و خراب هست . ایشون ازدواج نکرده و خودتون بهتر می دونید برای یک خانم مجرد داشتن یک صورت صاف و زیبا چقدر مهم و تاثیر گذار است . یادم رفت بگم پوست چربی هم دارند ایشون.
از من خواستند دو نوع کرم بهش راهنمایی کنم :
1- برای محل کار - احتمالا باید موندگاریش خوب باشه و همین طور رنگ خوبی داشته باشه (مخالف رنگ پوستش نباشه)
2- برای مهمونی و مراسم (کرم های گریم از نظر شما خوبه برای مراسم؟)

لطفا در مورد مارک و قیمت های کرم پودر ها و همین طور کارهایی که میشه کرد تا پوست بهتری داشته باشیم ، نظر بدید.
مرسی
کرم پودر make up خوبه. مخصوص پوستهای چرب هم داره کرم برنزه هاش هم واقعا خوش رنگن
قیمتش هم 24 تونه
اگه اگه از ژل ثابت کننده آرایشش هم استفاده کنه بعد پنکک یا همون کرم پودر بزنه واقعا ماندگاریش عالی میشه حتی با شستن صورت هم همونطوری میمونه
اون ژل هم 24 تونه
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...
کرم پودر make up خوبه. مخصوص پوستهای چرب هم داره کرم برنزه هاش هم واقعا خوش رنگن
قیمتش هم 24 تونه
اگه اگه از ژل ثابت کننده آرایشش هم استفاده کنه بعد پنکک یا همون کرم پودر بزنه واقعا ماندگاریش عالی میشه حتی با شستن صورت هم همونطوری میمونه
اون ژل هم 24 تونه
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه مهمونی نظری ندارم چون هر کرم پودر رو هر پوستی یه جور جواب میده.فقط اینو میدونم کرم گریم مصرف زیاد و طولانی مدتش پوستای عالی رو هم خراب میکنه. ولی واسه سر کار و مصرف روزانه دکتر به من یه کرم ضد جوش و خشک کننده معرفی کرد که حالت کرم پودری داره، پوشانندگیشم خوبه. سه رنگم داره ( بیرنگ، روشن، تیره) تیرش برنزه است و روش نوشته واسه پوستای گندمگون و سبزه. اسمش " اکتی پور" قیمتشم خیلی خوبه دقیق یادم نیس یا 12 و یا 14 تونم بود. البته اگه از ضد جوش های دیگه هم استفاده میکنن ممکنه پوشتشونو خیلی خشک کنه. :)
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
2456
به نظرم بهتره اول پوستش رو درمان کنه چون کرم پودر پوست رو خراب تر میکنه.
مارک lacvert خوبه
برا مهمونی هم کرم گریم خوب میپوشونه مارکaqua
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
اکتی پور خوراک پوست خراب خیلی مناسب جوش و چربی
بعدم ضدافتاب رنگی فاقد چربی اوریاژ
سان سنس رنگاش خوبه
گریمم باید بلد باشی استفاده کنی و گرنه مایه ابروریزی میشه پنکک روی مرطوب کننده بزنه پوشانندگی هم داره مثل میستین یا پنکک اته otte کره ای 10000 تومن
گرونتر از اینها هم هست ولی خوب اصلشو مشکل گیر بیاد و ممکنه هم هست نپسند رنگشو ولی اینا که گفتم خیلی خوبه و قیمتش هم خیلی بالا نیست
برای آرامش زمین دعا کنیم.
در خونمون لوازم ارایشی دوستم تا منو میبینه میخوام کرم بگیرم به زور میگه میستین بیا ببر ولی من ضد افتاب مرتب می زنم اهل پنکک نیستم فقط کرم پودر خوب اگه پیدا کنم برا یه مهمونی سالی ماهی
برای آرامش زمین دعا کنیم.
2714
2706