2737
2734
سلام دوستان. من دو ماه پیش با یک روز تاخیر آز دادم بتام 20 بود بعد سه روز دو باره آز دادم بتام شده بود 17 و بعد یک هفته هم پری شدم.
این ماه هم بعد 4 روز تاخیر آز دادم بتام 46 شده آزمایشگاه گفت دوباره سه روز دیگه باید تکرار شه.
میترسم مثل دو ماه پیش بشه. این بتا خیلی کمه واسه چهار روز تاخیر. امکانش هست که نی نی دار بشم یا نه؟
ممنون
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
بچه ها لطفا کسی اگه تجربه ای داره بگه دارم از استرس میمیرم
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا هیچکی جواب منو نمیده اگه الان تاپیک میزدم مادرشوهرم............ باردار شده همه میریختن اینجا
2728
عزیزم انشالا که باردار باشی ولی معمولا این بتای پایین اونم بعد 4 روز تاخیر یکم مشکوکه یا خارج رحمی هست که خودش دفع میشه یا نطفه لانه گزینی نکرده یا مشکل داره که بدن دفعش میکنه شوشوت مشکلی نداره؟
بنیتا عزیز دل مامان و بابا یک ساله شد ... خدایا صد هزار مرتبه شکرت
عزیزم بنظر یک هفته دیگه صبر کن ......تا بی بی چک + نشده از نده
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
نمیدونم مامان دخملی. هیچ دردی ندارم که بدونم خارج رحمی هست یا نه. شوشو هم تا حالا آز نداده
2740
خرس مهربون جون چطور ااسترس نداشته باشم آخه بار دومم. سه ماهه دارم اقدام میکنم دوبارش اینجوری شده
گاهیم شنیدم که اگه نی نی پسر باشه بتا کم کم میره بالا یا شایدم لقاح و لانه گزینی دیرتر از روز تخمک گذاری اتفاق افتاده باشه عزیزم ... صبر کن ایشالا که دوباره ازمایش دادی بیشتر بشه و یه نی نی سالم تو دلت باشه
ولی احتمالا دکتر برای شوشوت یه از اسپرم بنویسه ... میدونی اگه اسپرم ضعیف باشه نطفه درست و حسابی تشکیل نمیشه و مشکل داره یه همین خاطر دفع میشه
مامان دخملی جون آخه چند روز پیش بی بی چکم مثبت شده بود گفتم تا امروز دیگه حتما بتا بالا میره
واقعا مامان دخملی یعنی ممکنه به خاطر اسپرم شوشو این طوری بشه؟
2706