2733
2734
سلام مامانا من یه مشکل دارم خواهش می کنم کمک کنید؟ کسی مهد کودک سرزمین سبز تو اکباتان رو می شناسه ؟ یکی دو جا مامانا به استناد حرف یه نفر بد گفتن و گفتن مدیرش نالایقه و مشکلات خاص داره اما من بر عکس مدیرش رو پسندیدم ! حالا می خوام ببینم مشکلش مدیرش دقیقا چی بوده ؟ می خوام از اول دی ماه دخترم رو بزارم اونجا
سلام نیلوفر خانم. من خودم ندیدم ولی یک خانومی در همسایگی ماست که پسرش رو اونجا می گذاشت و می گفت که راضیه. در همین حد می دونم. ظاهرا پسرش خیلی سرکش بود ولی می گفت از وقتی میره خیلی خوب شده.
سلام نیلوفر جون، بله، من خودم چندین روز توی دفتر مهد نشستم تا بچه به مهد عادت کنه. تا اونجا که من دیدم محیط خیلی شاد و دوست داشتنی برای بچه هاست.
این جا ما همدیگه رو کمک میکنیم که بچه هامون هرچه بهتر بزرگ شن. در تمام اون مدت من فقط خوبی از مدیر و مربی هاش دیدم. امیدوارم برای شما هم همینطور باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو رو خدا هرجا میبرین ببرین فقط این سرزمین سبز  نبرین بچه ها رو میزنن  و مدیرش واقعا مشکل اخلاقی داره  

و این طففل معصوما گناه دارن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو دلیمو به خودت سپردم❤️

دقت کنید من‌چند تا پست بالاتر اومدم‌نوشتم که مهد  خوبیه و مدیر لایق داره ولی من گول ظاهرشونو خوردم و بچم یک‌سال و نیم اونجا رفت و واقعا اسیب دید. خدا ازشون‌نگذره😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نیلوفر جون، بله، من خودم چندین روز توی دفتر مهد نشستم تا بچه به مهد عادت کنه. تا اونجا که من دی ...

عزیزم‌اینا که ظاهر‌خوبی دارن و با زبون همه رو گول میزنن ... بچه من اونجا شپش گرفت... بارها سوسگهای بزرگ دیدیم.. نظافت دسشویی مشکل داشت همیشه بچم پاهاش سوخته بود... نمیدونم کدومو بگم واقعا سرتا پا مشکلن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

سلام.من بچه ام رو از نوزادی میبرم مهد کودک سرزمین سبز .پسر بزرگم هم همونجا میرفته تو این چند سالی که با این مهد در ارتباطم هیچ چیزی غیر از خوبی و مهربونی ازشون ندیدم پرسنل و مدیرش عالین واقعا بی نظیرن خیلی افتخار میکنم که هر دوتا بچه هام تو همچین محیطی رشد کردن

آلفا جون جای بسی تعجبه که با وجود این همه مسائل باز بچت رو میبردی اونجا آخه هر کی این چیزایی رو که میگی  ببینه در جا بچش رو از اونجا میبره تو چجوری یک سال و نیم بچت رو گذاشتی همچین جایی . من که چند ساله که بچه هام رو اونجا میبرم هیچ کدوم از اینا رو ندیدم اگه موردی هم بود بچه من که بعد از مدرسه میره اونجا حتما به من میگفت . خدا رو خیلی خیلی شاکرم که همچین جایی رو جلوی پای من گذاشت که با خاطر راحت بچه هام رو بزارم و به کارم برسم.

آلفا جون جای بسی تعجبه که با وجود این همه مسائل باز بچت رو میبردی اونجا آخه هر کی این چیزایی رو که م ...

رعنا جون  طرف می گه بچه مو گذاشتم راضی بودم بعد یک سال فهمیدم بچه رو می زنن تو اصرار داری بگی دو تا بچه ت اونجا بزرگ شدن خوب چرا؟؟؟؟؟ به چه قیمتی؟ بابا بنده خدا داره می گه چند سال پیش نوشتم مهد خوبیه بعد یک سال فهمیدم بچه رو می زدن! تو چه جوری مادری و نمی دونی که بچه ها عموما از ترس مربی و تهدید دیگران ابیوز شدن رو به پدر و مادر نمی گن