2733
2734
سلام دوستان ، خسته شدم بخدا ، نوزاد یک ماهه م وقتی شیر می خوره مثل فرشته ها میخوابه ، وقتی میخوام آروغشو بگیرم بیدار میشه و بدخواب ، خیلی هم دیر آروغ می زنه ، باید همه روش ها رو امتحان کنم تا بالاخره آروغش بیاد ، اگه آروغشو نگیرم چی میشه ؟؟!
ای خدای مهربان .... تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم
اگه دل درد نداره خب چکارش داری فرشته نازتو بذاربخوابه ولی اگه دل درد داره حتماقبل خواب آروغشوبگیر

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

دل درد و رفلاکس. اروم بزار رو شونت و باد گلوش را بگیر. محکم نزن پشتش نوازشش کن.بعضى وقتا براى من 20 دقیقه طول مى کشید.
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب اگه میخوابه و درد نمیکشه توی خواب ک مشکلی نیس حتما موقع شیر خوردن هوا نمیکشه

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

2740
بزارش تو کریر اگه داری بعد از شیر دادن اونجا بخوابه این کار واقعا منو نجات داد دختر منم اروقشو نمیزد اصلا بعدش میخوابید و تو خواب وحشتناک گریه میکرد من واقعا کلافه شدم تا اینکه همسایه مامانم این روشو بهم گفت بعدشم از دکتر پرسیدم گفت اصلا طرز خوابیذن تو کریر باعث میشه خیلی بهتر شیرش هضم بشه
مامانی آرنیــــــــــــــکا
منم این مشکلو دارم هم سن بچه شماست پسرم میخوابه رو کتفم تا جایی ک حوصلم شه میگیرم رو کتف نشه دیگه بیخیال میشم رفلاکسم داره .ی رب قبل شیر هم بهش کولیکز میدم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706