2733
2734
سلام
مشکله من بد خوابیدنه پسرمه الان ۱۳ ماهشه فقط ظهرا میخوابه یکی دو ساعت دیگه از ساعتای ۲ظهر بیداره تا شب که بخواد بخوابه اگه خونه باشیم خودمو به زمینو آسمون بزوم عصرا نمخوابه فقط اگه بریم با ماشین بیرون که اونم فقط آخره هفتس
بقیه روزا تا شب کلافه میشه شدید وقتی میخوام ببرم بخوابونمش گریه میکنه یا داره شیر میخوره چشاش میره فکر میکنم خوابیده یکهو پا میشه میشینه دوباره میزاره به گریه
میخوام بدونم کسی اینطوری بوده بچش؟؟راهکاری دارین؟؟؟؟
ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بهتر که یه بار میخوابه شب زودتر بخوابونش مثلا 9 دیگه بخوابه. دختر من در طول روز یه بار میخوابه عوضش ساعت 9 خوابه فردا صبحش هم هشت و نیم بیداره. حوالی 1 میخوابه تا 3.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

2738
ساعت 6 ببرش پارکی چیزی تا 7 یا 7.30 یا ببرش قبل خواب حموم آب بازی کنه خسته بشه. ساعت 8 شامشو بده 9 هم بخوابونش. هر وقت بیدار شد از اتاق بیرونش نیار کم کم عادت میکنه خوابش تنظیم میشه

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

نیکا جون خیلی سخت میخوابه اخه اونطوری نیست که خوابش نیاد از ساعت 6و7 بیقرار میشه

مثلا دیشب 9:15 بردم بخوابونمش ساعت 10 بعد از کلی گریه خوابیده یا به عبارتی بیهوش شده گناه داره خیلی تو حالت خوابو بیداری میمونه
ساینا جون اشکال نداره خواب عصر فایده ای نداره جز اینکه نی نی گلت شب ساعت 12 به خواب میره که خیلی دیره
روزا چه ساعتی بیدار میشه؟
ببین در طول شبانه روز 13 ساعت باید بخوابن.

خوب 8 ببر بخوابونش یا 8.30
قبل خواب یه حمام تو وان ببرش که خسته بشه. آب بازی کنه. شب خیلی خوب میخوابه