2733
2734

سلام میخوام بیام یخچال دو قولو  بخرم.به نظرتون یخچال خوبی گیرم میاد؟جای خاصی رو میشناسین که منصف باشه و ارزون بده؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

مشهدی نمخی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بروبگیر ارزونه اره خیلی جنسای خوبی داره 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2731
گناوه خواستی بهت شماره و ادرس بدم

اره عزیزم پیچ داره اگه معرفی کن

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
بروبگیر ارزونه اره خیلی جنسای خوبی داره 

یخچالاش خوبه؟خراب و فیک نیستن؟

با دلار ۳۳ تومنی انتظار نداشته باشید گناوه و هندیجان جنس ارزون گیرتون بیاد.اونجا تمام جنسا با قیمت دلار لحظه ای میره بالا.اگه تو شهر خودتون فروشنده منصف پیدا کنید و بخرید بهتره.حداقل کرایه بار هم نمیخاین بدین

یخچالاش خوبه؟خراب و فیک نیستن؟

نه جنسای درجع یک من تمام لوازم هام ازهمون جاست فقط سینی هام بد بود

با دلار ۳۳ تومنی انتظار نداشته باشید گناوه و هندیجان جنس ارزون گیرتون بیاد.اونجا تمام جنسا با قیمت د ...

فکر کنم حد اقلش  از شهر خودمون‌ارزونتر باشه.

پیجم داره عزیزم چشم برات میذارم

مرسی