2737
2734
سلام خانومای خوش سلیقه،
روز تولد شوشو، اون تو یه شهر دیگس و از من دوره، چی کار کنم که سورپریز بشه؟ البته تو شهر خودشون پیش مامانش ایناس، اونا هم میتونن کمکم کنم.
مرسییییی
...Loading
هدیه بفرست محل کارش یا جایی که زندگی میکنه همین کافیه با یه اس شیک زیادیش تو ذوق میزنه چون دورین نمیتونی واکنشش و ببینی
میتونی بلیط یه ماساژ یا کنسرت یا فیلم خوب هم هدیه ات باشن
این روزا قرآن هم که میخونی واست حرف در میارن میگن با خدا رابطه داره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برا من هم چند بار پیش ااومده که روز تولدش جای دیگه بوده
یبار همونظور که دوستان گفتن کادو گرفتم پست کردم طوری که روز تولدش برسه هرچند یه روز بعدش رسید
بار دیگه هدیه رو تو ماشین قایم کردم بعد روز تولد زنگ زدم گفتم برو فلان جارو تو ماشین بگرد گردنبندم گم شده ببین شاید تو ماشین افتاده اونم اعصابش به هم ریخت از صداش متوجه شدم اما نذاشتم گوشی رو قطع کنه رفت وقتی پیداش کرد قشنگ از این طرف خط متوجه شوکه شدن و تعجبش شدم
این بود انشای من . امید وارم بدردت بخوره
نه این و نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود....
حالا که صحبت کادو شد، چه چیزی شوهراتون رو خوشحال میکنه

ما اصلا سلیقه هامون یکی نیس مخصوصا تو لباس خریدن، عطر و ادکلن رو هم از نت سفارش میده مثلا تعریفش رو یه جا می شنوه و بعد خرید اینترتی، انگشتر هم که دستش نمیکنه، ساعت هم یه مارک خوب خریده که اونم زیاد دستش نمی کنه بعضی وقتا
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من! من خودم هستم و یک حس غریب، که به صد عشق و هو س می ارزد ...
2738
من خودمم تا الان متجه نشدم چی خوشحالش میکنه چیزی بروز نمیده
کلا تو خونوادشون جشن تولد و .... زیاد باب نیست همین که چیزی میگیرم و سورپرایزش میکنم کلی کیف میکنه
تسنیم جون تو خانواده همسری منم زیاد تولد باب نیست ولی من از همون دوران دوستی به هر مناسبتی برای همسریکادو میخرم

2 3 روز پیش هم تولدش بود
رفتم از چرم مشهد براش کیف گرفتم خیلی ذوق کرده بود

من معمولا میبینم چی احتیاج داره همون و براش میگیرم
شوهر من همیشه وقتی از یه چیز خوشش بیاد خودش میخره اصلا مهلت نمیده من برم بازار گردی، هر چند ما تو شهرستانیم و امکانات خیلی کمه

ولی یه دفعه تو دوران عقد بودیم که یه کارت تبریک با یه لباس خریدم و بهش دادم خیلی خیلی خوشحال شد ولی حیف که ادامه نداشت و تموم شد، آخه اون موقع با پس انداز خودم بود الآنم که سر کار نمیرم درآمد داشته باشم هر چی هست مال خودشه دوست ندارم پولی رو که میشه به زخم زندگی زد حیف و میل کنم چون ممکنه سلیقه م رو نپسنده و هیچ وقت از هدیه ای که خریدم استفاده نکنه.
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من! من خودم هستم و یک حس غریب، که به صد عشق و هو س می ارزد ...
پریسا جون من هروقت برای همسری لباس مثلا شلوار یا بلوز هدیه میگیرمیا هرچیز دیگه ای که بشه تعویض کرد با فروشنده صحبت میکنم میگم این هدیه س ممکنه همسرم قبول نکنه میشه برای تعویض بیایم؟فروشنده هم قبول میکنه

بعد به همسرم هم میگم که اگه خوشت نیومد میتونیم بریم عوضش کنیم

پریسا جان هدیه که قرار نیست گرون باشه هدف اینه که بگی به یادت بودم با کمترین هزینه هم میشه فرد رو خوشحال کرد من خودمم شاغل نیستم یبار که از نظر مالی تو فشار بودیم یه دسته گل کوچیک با 2شاخه گل براش گرفتم (پارسال بود هزینش شد 7تومن فکر کنم) کلی خوشحال شد
2706