2752
2734
عنوان

توالت‌های چین 🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 41 پست
تو خود ایران نیست همچی چیزی ولی توالت عمومی پارک ها رو روی دیوارش مشخصه چه کارا کردن..قسمت مردونه

تو بازار تهران هم تا چند سال پیش بود 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که رفتم اصلا همچین چیزی ندیدم ! شاید تو روستاها بوده  ولی تو هند دیدم که گوشه خیابون دستشویی ...

ما سفر رفته بودیم خانمه میگفت‌من رفتم هند دوماه دوا دکتر کردم تا خوب شدم😐 میگفت اب شیر شون قهوه ایه از بس الوده اس😁 پسرخاله ام هم رفته بود میگفت گوشه خیابون‌اثرات زیاد دیدم

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
جالبتر از چیزی که من گفتم ، ایته که تو همین تاپیک چقدر ادمهایی داریم که  هی میرن چین!!  ش ...

چين كشوري هست كه ايراني ها رابطه كاري خوبي دارن باشون 

واس همين خيلي ها واس كاري ميرن

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2731
نه اصلا اینجوری نیست چینی ها بشدت تمیز و با شخصیتن و این چیزا براشون مهمه تو هند دستشویی وجود نداره ...

اصلا تو هر کشوری بری محله ی هندی ها 

گننند و کثافت همه جا رو گرفته 

اصلا یکی از عللی که همه ی دنیا فکر می کنن مسلمونا کثیفن همین هندیان 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
اصلا تو هر کشوری بری محله ی هندی ها  گننند و کثافت همه جا رو گرفته  اصلا یکی از عللی که ...

مگر هنديا مسلمونن؟!!!!

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
مگر هنديا مسلمونن؟!!!!

بله یه تعداد زیادیشون مسلمونن 

انقدر کثیفن که ببینی از مسلمونی خودت شرمت میاد