2737
2734
این یه درد دله ....

خانوما شما بگین کدوم مادری که نخواد به بچش شیر بده؟؟

دخترم دو ماهشه دیگه سینه منو نمیگیره ... چون از اول کمکی دادم حالا به دلیل بی تجربگی و کمی شیر خودم ... الان همش غصه دارم وقتی میدوشم به زور 30 سی سی میشه :( امروز دستگاه sns خریدم اونم بی فایده فقط هزینه الکی کردم ...........

غصه دارم خیییلی . برام دعا کنید و ازتون خواهش میکنم اگه کسی با این شرایط دیدین سرزنش نکید بخدا تهیه شیر خشک خییییییییییییلی سخته ..سرد وگرم کن استریل کن وووو.......

زیباترین هدیه خداوند به من : دخترم برگ گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چرا یدوشی منم وقتی میدوشیدم اصلا شیر نداشتم و خیلی نگران بودم و گریه میکردم اول کمکی رو قطع کردم بعد هم تعدا دفعات شیردهی رو زیاد کردم و قطره شیرافزا و چیزایی که شیر رو زیاد میکنه خوردم و تا الان که پسرم 19 ماهشه دیگه شیر خشک ندادم پسرم هم شدیدا به شیر وابسته ست و زیاد غذا نمیخوره.

ولی باوررت نمیشه هنوزم شیر میدوشم 30 تا هم نمیشه.
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2731
من پسرم اصلا از اول سینمو نگرفت به قول تو شایدم دست تنها بودم و بلد نبودم
الان یه ماه و نیمشه با دستگاه میگیرم اما زیاد نیست شیر خشک میدم
چه اشکالی داره؟؟ الان شیر خشکا انقدر مقوی هستن از شیر مادر بهتره
پسرم بهشت برای من فضای یک وجبی بین بازوهای توست :*
2740
دقیقا مثل پسر کن جیغایی میزنه که انگار داری شکنجش میدی
بعدم از بغل من میترسید فک میکرد میخوام شیر بدم باید وایساده
بغلش میکردم
پسرم بهشت برای من فضای یک وجبی بین بازوهای توست :*
منم تا سه ماهگی همش فکر می کردم شیرم کمه البته اولش کم بود بحدی که بعد از یکهفته بچم بستری شد و دکتر گفت بهش شیر خشک بده منم تا سه ماهگی شیرخشک بهش می دادم اما قبل از اینکه بهش شیشه بدم می زاشتم شیر بخوره همین مک زدن خودش شیر زاست البته قرص شیرافزا هم خوردم بعد از سه ماه دیگه شیرخشک بهش ندادم و تا 14 ماهگی هم کامل شیر خورد
فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang
پسر من یک ماه سینم رو نگرفت شیرمم خیلی خوب بود. اشتباه کردم دوشیدم دادم با شیشه خورد. سه رذوز بست نشستم خونه مامانم گفتم باید سینم رو بگیری اون گریه و من گریه تا بالاخره گرفت. حالا شما نه ولی اکثرا زود خسته می شند و متوسل به شیرخشک. من هم دست تنها بودم ولی خدا را داشتم و کمکم کرد
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014012015533539214
چه موضوع خوبی رو گوشزد کردی !!
منم دخملم 4 ماهه شد دیگه سینمو نگرفت و با چه خون دلی بهش شیر خشک دادم . ولی اطرافبان و بیشتر از همه مادرم سرکوفت می زدن و دلم رو می شکستن .
حتی یه سرماخوردگی ساده که همه بچه ها می گیرن رو مامانم می گفت چون شیرخشکی بوده سرما خورده !!!
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار